Koronos pramogos

Savu laiku sakydavome – koronas gabalas, koronas filmas. Tai buvo seniai, gal apie 1970. Dabar globalūs įvykiai provokuoja kalbėti apie “koronas pramogas” karantino metu.

SUSITIKIMAI. Šikučių prospekto (Madrido rajono padalinys) gentainiai šį pavasarį nesusirinko. Tai pirma pertauka nuo 2007. Todėl verta prisiminti kažkurį epizodą, pavyzdžiui 2015 metų.

GLŪKZAURAI 2015. VIDZGIRIS  ||  Garažų Klipai 2015

• TV IR FILMAI. Neapsiriksiu, jog žiūrite televiziją. Ar nesuklysiu teigdamas, jog  Žmogui (apie terminologiją rasite šiame poste), nekenčiančiam kičo, LT televizija gali pasiūlyti: LRT, LRT+ ir Info TV (kai kurios laidos). Visos kitos – kažkoks jovalas, kai tarpe reklamų kažką rodo. Matyt, žmonės jas žiūri, kitaip  bankrutuotų. O gal nežiūri, tik reklamdavių dėka jos kvėpsi? Kažkada apie 1990, kai satelitinė antena “papuošė” namo stogą, įvyko didis stebuklas (po geležinės uždangos griuvimo) – pamatėme tūkstančius kanalų, transliuojamų Žemės planetoje. Tada blogąja prasme nustebino   italų kanalai, tie nemokami. Nors žiūrovas po sovietmečio buvo išalkęs vaizdų iš Vakarų pasaulio, tie itališki kanalai rodė tokį patį mėšlą, kokį matome dabar LT. Išvada pati peršasi: kol yra žiūrinčių, bus ir kanalų. Pagaminti kažką vertingo ir turinčio išliekamąją vertę brangu. Išmesti padangas miške, palikti krūvą šiukšlių paežerėje ar užpildyti eterį bulvariniu vaizdašlamščiu – paprasta, kaip du pirštus apsiusioti.

Apie filmus. Jų rasime visur, bet norisi paminėti NETFLIX platformą, ypač tinkamą stebėti pandemijos metu – apie 12 €/mėn, 4K raiška, gali pašarinti dar keliems, bus pigiau. Melomanai ras gerai sukaltus dokfilmus apie legendines grupes. Ras filmus ne tik holivudinės statybos, bet ir Netflix’so, kurie sėkmingai konkuruoja su gigantais, pas juos filmuojasi garsūs aktoriai, o tai jau sako daug. Dabar, pagal vaikų rekomendaciją, žiūriu serialą DARK. Nors ten apie virusus nekalba, bet emocinis krūvis atatinka šią dieną. Tai toks twinpeaksinis filmas, su geru garso takeliu. Pamanate Twin Peaks gabaliuką? Daugelis, manau, abejingi jam neliko. DARK serialas startuoja su  vokiečių grupso Apparat – “Goodbye” . Neslėpsiu – dabar šis gabaliukas karaliauja mano galvoje, klausau kasdien. Kaip kažkada “Penny Lane“. Per Spidolą – 10 kartų per dieną. Kartu su Alvydu Petkevičium.

• EUROVIZIJA praėjo pro šalį. Buvo kažkoks online konkursas, kurio čempionais lyg tai tapo LT grupė The Roop su daina “On Fire”. Pelnytai. Svarbu, kad tauta ir komisija neišrinko rėkiančių mergelių, kurios labai energingai veržiasi į sceną jau kelis metus iš eilės.

• MUZMENŲ GALERĄ papildė Valentinas Chlevickas. Ją rasite čia.

Reikia jūsų pagalbos: šioms dviems istorinėms fotografijoms  komentuose išvardinkite muzikantų vardus ir pavardes. Gal prisiminsite kur fiksuotas vaizdas, proga, aplinkybės. Glūkodų foto galerija nori būti solidi, tiesiog nuotrauka be info yra bevertė ateitis žiūrovo atžvilgiu.

 

 

• SAVAITĖS FOTO, tai nuotraukos, kurias susiuntėte per paskutinius 12 metų. Žiūrėkite ir prisiminkite. Garažų Klipai pasistengė, kad peržiūra būtų patogi. Patarimas: geriau stebėti dideliame TV ekrane, ne telefone ar pade.

SAVAITĖS FOTO (assorted) 2007-2020  ||  Garažų Klipai 2020

Nepamirškite užeiti į glūkoidų fotogalerą , o glūkoidų vidiakus rasite čia

 

• MANKŠTINKIS nemokamai online. Karantinas riboja judesius, todėl tiems, kurie be jų negali, rekomenduojame (pratimai tinkami pagyvenusiam jaunimui) mankštintis pagal mūsų bendrą pažįstamą Samuelį Tacą arba Eglės sanatorijos propaguojamus pratimus

Glūkoide – saugok save ir artimus! Neieškok papidomų rūpesčių. “Dar susitiksim, širdis man taip sako”. Taip dainavo Gintarėliai, teisingos muzikos propaguotojai.

2 komentarai “Koronos pramogos

Pridėti Jūsų

  1. Iš kairės: Raimundas Bezanavičius( bosas), Zigmas Šileikis( solinė, vokalas), Vytautas Urbonas( mušamieji), Viktoras Ščetilnikovas( roko GR. vadas, klavišiniai, vokalas), Dainius Malavickas( vokalas) FOTO daryta Šaldytuvų gamyklos studijoje, kur vyko repeticijos 1984 m.

    Patinka

  2. Paskutiniame video (23:46) legendinė nuotrauka- pusė komandos- Taikos gatvės vyrukai: Alvydas, Valius, Vytas. Beje, Jaska irgi trumpai gyveno mūsų gatvėje.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: