Pasimatymą skiriame ten. Vietos keisti negalima. Su Naujais 2020

Nepamirškite gruodžio 31 dieną pirmoje dienos pusėje apsilankyti prie Glūko. Ta proga, pažiūrėkite Nidos mistika pagardintą filmuką, kuris jūsų šventinę nuotaiką papildys dar keliomis pliusinėmis dedamosiomis. Šį kartą Nida sužavėjo tuščiomis gatvėmis, ramybe kvadrate, rūkintomis stintomis ir vėgėle, japoniško viskio keletu vienetų [sumarum]  savaitei. Ir dar: gerų draugų skambučiai su geromis idėjomis, kas vakarą po vidurnakčio per NETFLIX’są Witcher filmo serija. Kultinis Kalėdinis. Vakaro papuošalas. Dar tautiečiams privalomas pamatyti dokfilmas Sengirė, o melomanams – Yesterday. Dienomis  po 10 km pajūriu iki Kuverto gatvės, link Nida city pro Jono žuvyną ir iki facendos. Kasdien su maršruto modifikacijomis. Kontinente lyg lijo. Čia ne, o ir saulė retkarčiais išlįsdavo. Tada pajunti Nidos Kalėdinės magijos poveikį.

Nida ir Kalėdų magija 2019 || Garažų Klipai 2019

Kaitingo specialistas erzina vokietaitę Fidži || Garažų klipai 2019

Šventinių linkėjimų miksas. Paskutinę metų dieną gausaus sniego nenumatoma, todėl prie Glūko atvažiuoti gali ir tie kurie neturi TIKRŲ ar parketinių džipų. Atvažiuoti galima net su Renault, Peugeot, Seat, FIAT ir kitais aparatais, pažymėtais hipiškom ikonom, o atvykus, pagilinti savo dvasinį pasaulį ir net nepajusite, jog tapote turtingi kūnu ir siela.

Nepamiršti, kad paskutinę metų dieną prie Glūko kelioms valandoms dieną suvažiuoja entuziastai, užkuria lauželį ir mala liežuviais apie pačius įdomiausius praėjusių metų įvykius, nutikimus, dalijasi ateities įžvalgomis.

Linkime NEsulaukti Pasulinio karo ar ligų, linkime džiaugsmo ir sveikatos, gražiai ir linksmai sutikti Naujuosius Metus.

Vienas komentaras “Pasimatymą skiriame ten. Vietos keisti negalima. Su Naujais 2020

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: