ALYTUS BLUES FEST. 2019

Rugpjūčio pirmą šeštadienį nuskambėjo ALYTUS BLUES FEST. 2019 akordai. Nuoširdus ir uždegantis bliuzmenų atlikimas bandė įpūsti bliuzo kibirkštį susirinkusiems žiūrovams, tarp kurių buvo galima sutikti ir glūkoidų. Igoris Riabovas rodė didelį entuziazmą ir negailėjo komplimentų svečiams iš Lenkijos „Zeppelinians“, kurių atvykimas – didelis įvykis gimtajam miestui, kaip ir pats festivalis. Tačiau skirtingai nuo atlikėjų, lietuviškas santūrumas publikai neleido atsipalaiduoti ir pagauti tą bangą, kurią kėlė scenos vilkai bei vedėjas LIUDAS RAMANAUSKAS.

Katučių ir automobilių klaksonų negailėjo, bet praleista gera proga susiliejus su bliuzmenais tuo pačiu jausmu pulsuoti bliuzą. Tiesa, radosi ir pavienių bliuzo mylėtojų, kurie nesivaržė savo nuoširdumo ir meilės bliuzui. O atlikėjai tikrai buvo aukšto lygio ir padovanojo savo širdį Alytui. Visų pirma, – alytiškio ANDRIAUS ABROMAVIČIAUS „ANDY ABRO BAND“, ARINA ir jos grupė „VETO BANK“ jungtinis orkestras „Lithuanian blues orchestra“ bei svečiai iš Lenkijos „Zeppelinians“ ir

„Cross B-Band“ Baltarusija.

Reikia džiaugtis, kad Alytus atvėrė vartus bliuzui ir, tikėtina, ALYTUS BLUES FEST. taps tradiciniu, į kurį rinksis bliuzo mylėtojai iš visos Lietuvos bei tolimesnių kraštų, gausiai užpildydami ROTUŠĖS aikštę.

 Bliuzo fiesta Alytuje. 2019

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: