Nida 2019. Kaitingas, rusai, skurstantys pensininkai ir Pink Floyd

Šį kartą pradedame be išskirtinių pagyrų Nidai. Nes jų ir nereikia, todėl  eime tiesiai prie detalių.

Šamai, unguriai, otai ir skumbrės išperkamos akimirksniu, nors kainų geriau neminėti

Paskutinį liepos savaitgalį Nidoje būsto nuomai rasti beveik neįmanoma – liko pasiūlymai už 1,2 tūkst. eurų nakčiai. Bet pirmadienio info sakė – neliko ir šių.

Labiausiai skursta pensininksi. Matau vakare per LRT. Sutikime LT pensijos kuklios, bet ką veikei visą darbingą gyvenimą? Kad skursti. Kaltas Lansbergis? Konservatoriai? Visada, visais laikais tavo gerovė priklausė nuo tavo gebėjimų judinti smegenis, išsimokslinimo ir kompetencijos bei motyvacijos dirbti ir užsidirbti. Tokie ir pensininkais būdami neskursta. Išimtys: karas, maras, sunki liga, verslo sutartyse tai įvardijama kaip force majeure.

Perėjoje italas vos neužvažiavo ant Laimos kojos. Kilo įtarimas, jog jis atvyko iš Iskijos salos Italijoje, kurioje nėra nei perėjų nei šaligatvių. Jau nuvažiuodamas, atsisukęs, gestais atsiprašinėjo ir tik per plauką neįvažiavo į Maserati. Dviračių takuose intensyvus eismas. Bet rusai vistiek ten vaikšto. Ir kiekvienais metais.   Putinas niekaip neįruošia jiems rodinoj dviračių takų ir nepaaiškina kaip juose derėtų elgtis.

Nidos sonata

Pink Floyd. čia Nidoje apima keistas jausmas paklausyti kažką neįprasto. Terasoje, geriant rytinę kavą, mintimis keliauji į studetiškus gėlių vaikų metus kur išnyra šiaulietis Česka Galkus, į teorinės mechanikos paskaitą atsinešęs užpakuotą dvigubą Pink Floyd -Ummagumma. Tada docentas paprašė mane ir Česką apleisti auditoriją dėl garsių pašalinių kalbų, nesusijusių su mašinų mechanizmų teorija. Šis vinilas – puikus psichodelinės muzikos pavyzdys. Tada sintetinės muzikos technologijos nebuvo išvystytos. Sydas Barrettas su kompanija generavo naturalius garsus ir, atrodo, jiems pavyko. Po 48 metų pertraukos vėl visą double LP perklausiau čia – Nidoje.

Kaitingas. Tai ekstremalus sportas. Tai ne bėgiojimas ristele, o ryžtingų vyrų užsiėmimas. Ir moterų, bet čia jau išimtis. Pasikinkai aitvarą vėjyje ir jis tave nešioja po jūrą ar marias. Donatas vieną vasarą skyrė valdyti aitvarą krante, vėliau didesnį ir dar vėliau jam pakluso DIDELIS aitvaras. Tada perlipo ant lentos ir pradžiamokslį įgijo Svencelėje prie marių. Ten suvažiuoja kaitingistai iš Lietuvos ir ne tik. Kai kurie atskrenda privačiais malūnsparniais. Šiandien Donatas jau išdrįso kaituoti Baltijoje. Daugiau apie tai  filme. Tinklapyje skelbiame tik treilerį.

Visas filmas skirtas visiems atvyksiantiems į Garažų Klipų studiją ir prie arbatos puodelio ar stiklelio kavos (anot Šekspyro), patogiai išsidrėbę, turės galimybę jį pamatyti.

Nida 2019. Treileris || Garažų Klipai 2019

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: