Black Sabbath Kaune

Uždirbau suknistą krūvą milijonų, kasdien variausi tuos suknistus narkotikus ir turėčiau būti seniai užkastas. Bet sėdžiu čia ir kalbuosi su jumis suknistom temom…

Kai virtualiai į Kauną atvyksta Black Subbath, skambina iš Kauno Vidukas ir sako: vienu metu jie bus visame pasaulyje ir Kauno  Forum Cinemas (included). Tada belieka tik pasitikrinti kiek bake yra benzino. Jei Black Subbath užbaigia savo atsisveikinimo su fanais turą, taip žymėdami savo karjieros kone 50-metį, tai Dzilbus ir kauniečiai: Paulius, Vidukas turėjo progą prisiminti, kai pas Paulių Šančiuose 1971 metais klausė, perrašinėjo Deep Purple – In Rock, Led Zeppelin – II ir Black Sabbath – Paranoid. Šie diskai-banginiai pagimdė visą sunkios muzikos   epochą. Garbė jų kūrėjams (ne kūrikams).

Koncerte lankėsi dar išlikę Kauno Company broliai ir seserys, Viduko dukra Aušra su vyru, Dzilbaus Laima. Paulių lydėjo žmona ir anūkas.

Koncertas vyko šių metų vasaryje Birmingeme (U.K.), mieste kuriame 1968 Ozzy Osbourne, Tony Iommi, Geezer Butler ir Bill Ward pradėjo tai, apie ką šiandien rašo roko enciklopedijos ir muzikos analitikai.   Mūsų melomanams šiurpuliukas krėtė kūną, lyg  prigulus prie AS-35 kolonkių tais tolimais 1970.

Apie garsą. Forum Cinemas atsinaujino. Šiandien čia audiovizualiniai aparatai veikia puikiai. Bet kuris audiofilas pajustų kaip tobulai skamba bass gitara, nuo žemų dažnių virpa grindys ir visas Akropolis, ir žinant, kad Black Sabbath niekad negroja tyliai – garsų jovalu nekvepėjo. Kiekvienas chetos krepštelėjimas ar Tonny rifas nesusiliejo su visuma. Tai tobulas visos armijos garso inžinierių darbas.

Mūsų draugai melomanai kartais sako: aš tai parsisiunčiu tuos koncertus iš piratų ir peržiūriu namie. Nesinori tai komentuoti, bet iliustruosiu nutikimu, kai pernai, gruodžio 31 kartu su Viduku Kaune, ten pat, žiūrėjome Rolling Stones filmą-koncertą. Kai grįžau namo sutikti Naujųjų, satelitinė 3sat TV (Astra 19E)  transliavo būten tą patį koncertą, kurį prieš pora valandų mačiau Forum Cinemas. Nors mano teliko įstrižainė ilga, o audio aparatai skamba pakankamai arba gerai – po kelių minučių viską išjungiau. Klausimas: ką jaučia melomanas, eksploatuojantis prieštvaninį PC ir AS kolonkes. Štai čia ir yra praraja tarp užkietėjusio melomano ir užkietėjusio audiofilo. Idealu, kai melomanas ir audiofilas įsikuria vienoje personoje ir tai turi tapti siekiu. Tada ateina suvokimas, jog teisinga muzika turi skambėti teisingai.

Black Sabbath Kaune ||  Garažų Klipai 2017

Tokie filmai forumuose gali tapti puikia alternatyva gyviems koncertams arenose ar stadionuose. Kiekvienas pasirinkimas turi privalumų vienas kito kito atžvilgiu, tačiau, įvertinus visus už ir prieš,  lygybės ženklą, nors ir nedrąsiai, galima dėti.

Renginiui skiriamos 4-rios Pušies Šakelės. Palyginus, analogiškas rolingų filmas-koncertas apie turne po Pietų Ameriką ir Kubą, buvo dar labiau pavykęs

 

4 komentarai “Black Sabbath Kaune

Pridėti Jūsų

  1. Prisimenu, karta bitlomanas Fidelis nusivede mane pas Pauliu paklausyti negirdetos muzikos,tai buvo Cactus.

    Patinka

  2. Su Cactus tada mane supažindino Česka iš Šiaulių. O jų gabaliuką, kuris nėra jiems charakteringas – My Lady From South Of Detriot – turbūt, neatsiklausysiu iki gyvenimi galo

    Patinka

  3. Turiu Black Sabbath DVD THE LAST SUPPER – Paskutinė vakarienė. Geras įrašas, tik viską gadina prikišti ne vietoje interviu…

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: