2016 apžvalga glūkoidiškai

baneris-new-year
>> Agnė Jonkute Kinijoje ir Jungtiniuose Arabų Emiratuose tobulina meninius įgūdžius.
Robertas Šiūša kruizina ne tik po Viduržemio jūrą, bet ir Atlanto vandenyne po Ispanijos ir Portugalijos užjūrio teritorijas. Neseniai ropinėjo ant Didžiosios kinų sienos ir žvalgėsi po Arabijos pusiasalį iš aukščiausio Arabų Emiratų dangoraižio. Robertas su Laima paneigia nusistovėjusią nuomonę, jog tik vakariečių senjorai keliauja ir pramogauja. Yra ir kita tiesos pusė. Mūsuose nekeliauja tas senjoras, kuris gyvenime nieko neuždirbo, nes nedirbo arba dirbo prastai, yra lūzeris, nubas ir nuolatos virkavo: kalta valdžia ir aplinka.

einant-pieno
Vertingos Igorio kelionės į Londoną, kurių vienas pagrindinių tikslų aplankyti, pažinti, prisiminti vietas, susijusias su didžiaisiais rockmuzikos korifėjais, gyvaisiais ir jau išėjusiaiais: Jimi Hendrix ar The Beatles, Mark Bolan (T.Rex) ar Pink Floyd. Savo DinoRock tinklapio straipsnių serijoje London Calling, Igoris išsamiai aprašo savo potyrius ir atradimus.
O Sigitas „Kefas“ Kizala jau 25 metai keliauja po Žemės planetą, į Tėvynę sugrįžta tik per didžiąsiais šventes ar į glūkoidų meetą. Štai taip.

Virgis Lepeška Naujuosius pasitiks Tailande, o Virgius Beiša Kanaruose. Kai žiemos Lietuvoje darosi panašios į subtropikų platumų, gal geresnė mintis būtų važiuoti sutikti Naujuosius į Laplandiją. Senjorai, keliaukite, pažinkite savo planetą, nes gyvenimas tuoj pasibaigs ir liks tik balandos ant kapo.

>> Protų mūšis. Grupelė glūkoidų dalyvauja protų mūšiuose, jie vyksta Charlie Pizza picerijoje. Ten užsisakai 3 kartus brangesnę picą nei Italijoje ir atsakinėji į suktus klausimus. Tai ne tai, ką matote TV ekranuose, kai užduodamas klausimas ir 3-4 galimi atsakymai. Juk, net nežinant atsakymo, tikimybė atspėti siekia 25-33 %. O čia nėra  jokių išankstinių atsakymų. Čia  reikia žinių, supergreito mąstymo, intelekto ir bent metų patirties panašiame renginyje. Turnyrinėje lentelėje mes neblizgame, bet dalyvauti įdomu.

protai

 

>> Agnei Dabregaitei linkime 2017 užlipti tą lemiamą laiptelį, siekiant Auksinio balso. Agne, tu verta būti tarp geriausiųjų. Sporte paprasčiau. Padarei šuolį į tolį, kostiumuoti teisėjai rulete išmatavo tavo šuolį ir sako: tu geriausia, tu čempionė, nes nušokai toliausia iš visų. Meno konkursuose nėra rulečių. Gerai, jei ruletės vaidmenį atlieka kompetentingi specai. Jei ta komisija susideda iš mėšliuką kuriančių, pažintis ir protekcijas toleruojančių susireikšminusių  “žinovų“ – objektyvumu tokie šou-konkursėliai nekvepia. Tačiau tikri dalykai anksčiau ar vėliau nustelbia o-lia-lia kultūros konvejeriu štampuojamas popierines gėles. Agne, tu padarysi tai, kad visa Lietuva savo atmintin ilgam įkorporuos tavo atlikimo manierą ir balsą. To ir linkime.

agne-sabonis-npr

 

>>  2007 Donatas  Glūko meete pasakė, jog paprasčiau komunikuoti visiems tarpusavyje, kai naudojiesi webu. Kaip tarėm taip padarėm ir 2017 glūkoidų tinklapiui jau sukaks 10 metų (metukų?). Apžvalgą parengsime vėliau. Jei turite idėjų kaip gerinti tinklapį – laukiame – jūsų pasiūlymai aukso vertės.

>> Palinkėjimai. Įprasta linkėti laimės, sveikatos, pinigų. Būtent linkėti pinigų yra neišmintinga ir nenuoširdu. Ir štai kodėl. Pinigų visi turi, vieni mažiau, kiti daugiau. Ir laimę sieti su pinigais reikia labai atsargiai, nes supratimas, kada gana dar negimė.  Pavyzdžiui, graikų pensininkui €800 žiauriai mažai, italui,  kai jų  minimumas –  € 1200 – tikra pragaištis, o Lufthansos lakūnas, gaunantis € 15000 streikuoja. Reikia nepamiršti, kai R. Reiganas New Yorke pasiūlė benamiams, besiruošiančių nakvoti gatvėje ant ventiliacinių grotelių (ten šilčiau), eitį benamių namus, šie atsakė, jog eiti niekur nenori,  tai TOKS  gyvenimo būdas, kuris  juos tenkina.

Naujaisiais 2017 linkime savo siekius paversti realybe, dirbantiems – neprarasti darbo, nenutukti ir nesuliesėti iki klipatos, jei  pagal B. Sruogą. Gilinkite žinias ir savo dvasinį pasaulį ir net nepajusite, jog tapote turtingi kūnu ir siela.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: