Mirė žmogus iš Marso


Mirė nesusipykęs su pasauliu, apsuptas artimųjų ir po 18 mėnesių kovos su vėžiu.
David Bowie (1947-2016) – dainininkas, muzikantas, aktorius iš Britų salyno, daręs įtaką muzikinėms srovėms,  buvo mėgiamas ir vertinimas pagyvenusių rokerių ir jaunimo. Visada buvo avangarde, novatorius.
Pirma pažintis buvo apie 1972 pas Ramoną, Kaune jo įrašų studijoje, Savanorių prospekte. Tai buvo ‘The Rise And Fall Of Ziggy Stardust And The Spiders From Mars’, nors iki tada jis jau buvo išleidęs 4 long play albumus. Alytuje pas Dzilbų atsirado ‘Aladin Sane’, o pas Kobrą ‘Pin Ups’. Tai pirmos ir lemiamos pažintys su šiuo nepakartojamu žmogumi.
Daugiau apie David Bowie skaitykite čia.

bowie

2 thoughts on “Mirė žmogus iš Marso

  1. …mirė žmogus iš Alytaus, mūsų kartos ilgaplaukis, plačiakelnis pop-menas išmanęs ne tik muziką, bet ir pop, underground’ą,
    psychodelic, modern… Gražios sielos žmogus, Lietuvos rusas, bet lietuviškas, taikus su visais, deja,.. Liga jį nugriovusi vienąkart nuo dviračio prie “plaščiadkės” paliko nepatogumą rodytis viešai… Tai tas žmogus sukūrė gėlių vaikų saulėlydžio dainą A. Baltakio eilėms “Maža legenda”, kurią aš atlikau 1975 metais, o vėliau ją grojo ir ‘Hiperbolė” ir kiti kolektyvai. Ir dabar ją dainuoja – tegu dainuoja, tegu skamba ši nuostabios poetikos daina, kurioje susilydo ir telpa į viena viskas. Tai ačiū ir AtA jam. Manau jūs žinot jo vardą ir pavardę. Tai gerbkit ir nepamirškit.
    geralink visiems Jums –

  2. Aleksandras Skačkovas, gerai prisimename ir gedime. Jo daina ”Mažoji legenda” po Alvydo Jegelevičiaus ”prisilietimų” įgavo tikrą skambėjimą. Manau irgi įeitų į visų laikų LT pop-rok 50-tuką

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s