Renginys: Miesto Sodas ir jo ateitis

Iniciatyvinė grupė pasišventusių alytiškių Miesto Sodui atgaivinti organizuoja pokalbių-diskusijų-sprendimų akciją miesto kraštotyros muziejuje jau šį šešadienį (2015-01-24) 12 val. Turėtų dalyvauti Albertas “Šekspyras“ Antanavičius, Aisčių lyderiai: Alvydas Jegelevičius ir Romas Stankevičius, Kūrikų grupės nariai: Liudas “Bulka“ Bulkevičius, Algirdas Verbauskas, Vidas Lubauskas, aštuntame XX amžiaus dešimtmetyje groję  ploščiadkės vasaros estradoje ir kiti garbingi miesto piliečiai.

mieto_sodas

4 komentarai “Renginys: Miesto Sodas ir jo ateitis

Pridėti Jūsų

 1. Labai butina ir sveikintina diskusija. Manau visiems tikriems alytiskiama Ploscetkes ir Grybo atstatymas prilygtu sugryzmui I musu jaunas dieneles, o ir savo vaikams bei anukams turetume ne tik ka papasakoti , bet ir parodyti .

  Patinka

 2. Ar negalėtų kas nors paskelbti atsiskaitomąją sąskaitą? Mielai pervestų buvę alytiškiai kokį pinigutį.

  Patinka

 3. Kadangi esu tikras alytiskis, todel I si remgini – diskusija negalejau neateiti.
  Tikrai buvo idomu , pranesejai puikiai pasiruose, issamiai ir vaizdziai rode ir komentavo musu sodo istorija
  Man kaip ir daugeliui gimusiu bei praleidusiu visa gyvenima Alytuje rupi musu miestas, jo ateitis .Puikiai prisimenu “Ploscetke”, Gryba, takelius ir suoliukus tapr zydinciu alyvu (bezu).
  Visa mano paauglyste ir jaunyste siejasi su to laiko dvasia(1965-1972m). Miesto sodas buvo musu pasivaiksciojimu, susitikimu ir diskusiju vieta. Eidavom cia parodyti saves ir paziureti I kitus. Stipriai platejancios (marskoj klios) kelnes, platus dirzai, spidolos su iki galo istrauktomis antenomis ir vakarietiska muzika…stai tokie tada buvome kieti vyrukai .
  O sekmadienio vakarais tevai ir kaimynai su buriu vaiku traukdavo I miesto soda. Pasiaiksciojimai takeliai, pasisedijimas po grybu, tai prisiminimai kuriu jokiu trintuku neistrinsi is atminties. Todel sis proektas miesto sodui atgaivinti sveikintinas ir butinas.Aciu jo sumanytojams.
  Pirmoje renginio dalyje vyko proekto pristatymas miesto sodui atgaivinti, antroje kaip supratau turejo vykti diskusijos ir pasiulymai sio proekto igyvendinimui.
  Turejau minciu ir norejosi jas issakyti, deja nespejau nes daug laiko uzeme keleto motereliu , kurioms atrode , ne miesto sodo ateities , o ju vaiku problemu cia susirinkome spresti (kur motockla ar motoroleri statyti, kur masima palikti)
  Taciau dauguma susirinkusiu alytiskiu domino sodo atgaivinimo tema ir esu tikras , kad diskusijos dar bus tesiamos
  Malonu buvo cia sutikti V. Grigaraviciu, tai tikras alytiskis , kuriam nesvetimos miesto problemos ir rupi musu miesto sodo ateitis .Tikiu kad budamas meru jis padarytu viska, kad sis proektas butu igyvendintas.
  Turiu keleta pasiulymu, kuri , del anksciau minetu priezasciu taip ir nespejau issakyti.
  Turbut reiketu miesto arhitektu pagalbos, kurie paruostu keleta kompiuteriniu proektu , butu galima juos apsvarstyti, diskutuoti, papildyti savo savo mintimis ir t.t.
  Finansine pagalbos kreiptis I Alytaus verslininkus. Manau kad jie neatsisakytu paremti proekto vykdymo darbu. Na ir zinoma miesto visuomene ir tie kurie gyvena svetur, bet sirdimi cia, tie kuriems bangus musu miestas neliks abejingi. Jie visi kuo galedami pades atgaivinti musu miesto sirdi, soda ir visa kas su juo susija.

  Su pagarba . Bronius Matazinskas.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: