Blusturgis II. 2014


Blusturgis II. Kodėl 2? Pirmas reportažas apie melomanus su vinilu rankose glukoiduose buvo prieš metus. Išvakarėse Igoris informavo, jog tai paskutinė galimybė šį sezoną bendraminčiams pabendrauti ir aptarti muzikinius reikaliukus, akomponuojant pasakiškam rudens orui su subtropinėmis apraiškomis.

Blusturgyje nebuvo Žoros – muzmeno-veterano ir blusturgio pažibos. Linkime sėkmės, gydant savo nepaklusnią koją ir toliau aktyvizuotis glūkoidų veikloje. Bet Aldona Marcinkevičienė, Algirdas Mainelis, Benas Jenčius, Liudas Ramanauskas, Zenonas Gramackas ir neišvardinama gausa kitų –  buvo.

blusturgis1Linas Jakštonis prisipažino, jog aktyviai sieks ploščiatkės scenos miesto sode atgimimo. Tai, ką  miesto nemylintys intelektualūs vandalai sugriovė anksčiau, Linas žada atstatatyti. Jei turite senų estrados nuotraukų, siūskite į  atvirą pašto dėžutę fotografijoms ir laiškams: Glūkoidų paštas.  Tai, galimai, pasitarnaus kilniam užmanymui.

Lygiagrečiai vyko miesto mugė, kurią aplankė minia žmonių ir masiškai ragavo miesto senatoriaus dailininko Arvydo Švirmicko išvirto kompoto su gvazdikėliaias ir miltų gaminiu. Aplamai,  makaronai yra tinkamas produktas rinkiminei piliečių sąmonei apdirbti. Tik laiku ir vietoje juos reikia pakabinti. Arvydui tai pavyko 100 %.

Ko nėra tekste, rasite 5 minučių filme::

Tas pats filmas žiūrovams Vokietijoje:: spausk čia

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s