Jubiliejus: Albertui 60


Shekspyras-600

Vienas žinomiausių glūkoidų sąmbrūzdžio dalyvių

ALBERTAS ”ŠEKSPYRAS” ANTANAVIČIUS

sulaukia gražaus jubiliejaus – 60 metų. Kas galėtų patikėti, jog lyg vakar, studentais būdami, traukėm ežges Nemune ties Duobe, o šiandien dainuojančiam savo eiles ir gitara sau pritariančiam, visad iškalbos ir humoro nestokojančiam puikiam draugui tokį garbingą skaičiuką Grigaliaus kalendorius išmušė…

Su gimtadieniu, Albertai!!

Nuoširdūs sveikinimai ir linkėjimai nuo visų glūkoidų. Specialius linkėjimus siunčia Tau artimiausieji iš Madrido: sesuo Laima, Tavo mama, Alvydas Petkevičius, Virgilijus Beiša, Algirdas Adomaitis, Juozas Muzikevičius ir Dzilbus

11 thoughts on “Jubiliejus: Albertui 60

 1. Sekmes gyvenime ir kuryboi,nesustok 60 tai tik skaiciai dziugink Alytu ir alytiskius savo eilem mes su tavim MA…..ZE

 2. Mielas Albertai, šaunus linksmuoli, išdaigininke iš Mergalaukio, pazapsės, Simno, Alytaus ir Vilniaus, kadangi savo iškilų jubiliejų sutikai Dainų dainelėje, tai labai gražu ir simboliška ir dar – labai giliamintiška ir ekonomiška, nes nereikėjo Vilniaus alytiškiams rengt baliaus, bet manau tavi visciek pagaus ir prispaus – kur bezdėsi, raiks acimušč.

  Linkiu tau gražių posmų, įsimintinų melodijų, nuo romansų pereiti prie baladžių, zongų, bet svarbiausia – geros sveikatos, nuotaikos ir sėkmės.

  Natos prie tavo šios nuotraukos – dar tarybinių laikų kalambūras. Manau tai netyčia išėjo, todėl siūlau jas sugroti iš kito galo, atvirkščiai – tada atpažinsi liet. l. dainą “Ėjau pas mergelę…”

  su geriausiais linkėjimais – Alvydas su šeima

 3. Prie gausiu sveikinimu tau Albertai prisijungiu ir as. Tik noriu truputi pataisyt Alv.Jeg. pastaba del natu prie tavo fotkes. Sia melodija naudojo truputi vyresni uz jus muz-estradininkai[ Kaupas,Juze, Vaitkus, Piteris ir kt.] Miesto sode susvilpdavai sia melodija ir jei gaudavai atsakyma do-re- mi-fa-sol-reiskia ‘savas’. Jau turi su kuo eit i ‘gryba’.

 4. …savas turesdavo atsakyt solfamiredo tada savas
  o ten rusiskai doremidoredo tai nusikeikimas tu zinai zorka

 5. Ačiū visiems. Dar bus progų Jums “atkeršyti”. O ką reiškia dorėmidorėdo, žinau nuo mažumės; o kai “pasiunčia” savi ir ne piktai, bet nuoširdžiai, tai tikrai ne keiksmažodis, o “kalambūras”; tegu būna man smagu, tuo labiau, kad ir pats nelabai droviuosi ką nors iškalambūrinti – net ir be progų. Ačiū. Albertukas – 6.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s