Informacinės operacijos

Pokalbis darbe, per kavos pertraukėlę apie įvykius Ukrainoje, kai vienas kolega sako: žinai, man atrodo, kad rusų informacija objektyvesnė nei mūsų ar ten kokių amerikonų…

Ar galima be šūvio užimti svetimą teritoriją. Tinkamai ir laiku apdirbus teritorijos gyventojų sąmonę, galima tai atlikti per pora dienų. Jeigu dar pavyksta paveikti aplinkinių teritorijų gyventojų savimonę, protus ir supratimą – okupacija virsta savanorišku prisijungimu prie okupanto. Istorija mena begales tokių atvejų, bet dažniausiai tai baigdavosi kraujo upėmis. XXI amžiaus karai įgauna kitą prasmę. Nugalės tas, kuris subtiliai, be skausmo  atliks informacines protų operacijas, o raumenų demonstravimas – tik dėl pozos.

infooperacijos2

Glūkoiduose rašėme apie smegenų plovimą. Straipsnis susilaukė aršių disputų. Prieš pora metų. Galime pasigirti, jog buvome įžvalgūs. Šiandien tai jau ne polemika, tai aktualu, kaip niekad. Pačiu laiku glūkzauras prof. Virgilijus Beiša persiuntė koncentruotą dokumentą, platinamą viešoje ervėje apie elementaraus tautiečių kvailinimo metodus, kuriuos sėkmingai naudoja Rusijos propogandos virtuozai.

Rekomenduojame įsigilinti į šį dokumentą VISIEMS: protingiems ir nelabai, seniems ir jauniems, brazauskininkams ir lansbergininkams. Jei jūsų savimonė išsilaisvins bent 10 % ir suvoksite, jog protų apdirbimas tampa lemiamu veiksniu karuose, bus tiesiog lengviau ir saugiau gyventi. Blogiausiu atveju tapsite bent šiek tiek mažiau naivūs…

Naudinga žinoti tautiečiui. Informaciniai karai 2014.

 

6 komentarai “Informacinės operacijos

Pridėti Jūsų

 1. Jei glūkoiduose retkarčiais politikuojame, pastebėjote, kad visad minime tris LT partijas, už kurias verta balsuoti: Konservatoriai, Socdemai ir Liberalai. Tinka visiems skoniams. Sąlyginai rimtos ir solidžios partijos. Šį kartą taip ir įvyko. Ir nesvarbu, kad į Europarlamentą rinkome. Svarbu kad partijos, atstovaujančios penktąją koloną ar prorusiškos, dergėjai su populistais, avantiūristai su pseudopatrijotais gavo mažiau balsų . Tai rodo, kad tauta įgauna sveikos nuovokos.

  Patinka

 2. Taigi, tariamai turtinga, “dvasinga“ Rusija pavertė savo liaudį zombiais (teroristakalbiais™). Dėl pastovaus ko nors (kosmetikos, ryšio priemonių, kitokių, Vakaruose įprastų daiktų) trūkumo, liaudies nuskurdinimo (materialiai ir dvasiškai) nežaboto antivakarietiškumo, propagandos, apie tariamai skriaudžiamus užsienyje gyvenančius rusus.
  Sukurtas “naujas rusiškas žmogus“, tarsi prastai maitintas kovinis šuo voljere. Kremlius puikiai tam pasiruošė, kad esant valandai X (jam panorėjus), mostelėjus ranka, visas šitas užtaisas pasklistų po kaimynus. Rafinuotai kremlinų vadinamas, – rusų pasaulio suvienijimas (Rogozin™).
  Tuo tarpu, be proto didelė teritorija, kurioje gyvena rosijanai apleista ir nekultivuota, be tinkamos (turtingai šaliai) infrastruktūros, medicinos, socialinės rūpybos (kai kurie frontavikai dar tik visai neseniai perkelti iš komunalkių™), švietimo apie tikrą Rusijos istorinę raidą.
  Paklauskite bet kurį zombuotą rusą apie Kurilus, Kareliją, Krymą, Kaukazą, Karaliaučių ir tt., visi jie vienu balsu pasakys, – tai nuo amžių Rusijos teritorijos.
  Su tokiu potencialu Rusijai kvepia visiškas žlugimas, nes kita pasaulio dalis niekada nesusitaikys su esama padėtimi, kai puldinėjami ir apiplėšinėjami kaimynai.
  Tai labai, labai trumpai.

  Patinka

 3. Kad Putinas tobulas aferų meistras tai nieko nestebina, bet kaip aklausos rodo, kad ir Rusijos piliečiai tam pritaria, tai ka apie tokia nacija dar galima pasakyti?

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: