”Senamiesčio vakarai” su Šekspyru


Madrido rajonas ir Ulonų gatvė – prigimtinis glūkoidų arealas Alytuje, kuriame gimė, augo ir vystėsi, gyvena ar dirba tinklapio skaitytojams žinomi, eiliniai ar išgarsėję: dailininkai Alvydas Petkevičius, Kostas Poškus, fotomeistras Vytautas Stanionis, jo žmona Alytaus teatro pažiba, a†a Juozas Petraitis, muzikantai Gintas Pikūnas ir Dzilbus, universalusis Juozas Muzikevičius,  Stasys Kerėža (dabar gyvena Vilniuje), futbolistas Romas Elsneris, habil. dr. Virgilijus Beiša ir jo sesuo gydytoja-homeopatė Beata, Algis Adomaitis,  a†a Rasa Petkevičienė, verslininkas Marius Slavinskas, akmenį verčiantis architektūriniu akcentu Mindaugas Pilkonis,  a†a Antanas Antanavičius, jo sesuo Laima (puikiai besitvarkanti su tikrai kokybiškais Amway produktais) ir brolis Albertas ”Šekspyras” Antanavičius, kuris šį penktadienį ir padainuos Senamiesčio ir Ulonų bendrijos nariams bei prijaučiantiems.

Verta apsilankyti

PO FAKTO

icon_videoMūsų ištikimo skaitytojo Juozo Muzikevičiaus vaizdo reportažas iš Miesto sodo apie Alberto ”Šekspyro” Antanavičiaus pasirodymą  Senamiesčio ir Madrido akivaizdoje publikos, kurios  gretose matėme ir Alberto Mamą, kuriai dėkojame už patriotiška miesto dvasia išauklėtą sūnų, linkime jai sveikatos !!

senamiescio-vakarai_done

2 thoughts on “”Senamiesčio vakarai” su Šekspyru

  1. Reikalingas renginys. Štai šalia Alberto labai gražiai įsikomponuotų… pavyzdžiui “Aisčiai”. Konkreti užduotis Dzilbui kitiems metams. Būtų laiku, gražu ir vietoje.

  2. Svarbiausias entuziastas – Alvydas A. Jegelevičius, jis jau ne kartą bandė mus sujungti į krūvą. Bet jis Vilniuje, o mes provincijoje ir dar esame LABAI dideli tinginiai.
    Pora Aisčių ir pora Alvydo gabalų tikrai galėtų kitais metais nuskambėti kurios nors miesto šventės ar kito sujudimo metu
    Reikia dar išlikti iki tol
    Ačių, Juozai, už idėją

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s