Mini reviu apie šį bei tą

Bendraudami mes ne tik keičiamės informacija, bet ir darome poveikį vieni kitiems, geriau pažįstame save ir kitus. Mes veikiame vieni kitus ir padedame aktyvuoti paslėptus pasąmonės resursus. O tai jau “ne p….. ant bažnyčios sienų paišyti“, kaip sakė gerbiamas glūkoidas Albertas “Šekspyras“ Antanavičius.

Filme (apie 10 min.) sudėta paskutinių mėnesių apžvalga. Aišku, tik tai apie ką jūs įvairiais būdais pranešate glūkoidų tinklapiui. Įdomaujamės, kur taip paslaptingai užsimaskavo Styga? Ką veikia Sigitas “Kefas“ Kizala? Viktoras žuvauna, o ką veikia Julė? Lydekas įdarinėja? Julę filme gražiu žodžiu mini vienas glūkzaurų. Ką dainuoja Agnė? O Vytas Galbuogis rengiasi svarbiam gyvenimo tikslui-didžiukui – pastatyti namą. Igoris šauniai dirba savo muzikiniame tinklapyje. O ką veikia Šančių magnatai? Pinigų darymas jau turėtų būti iki gelmių pabodęs – laikas pradėti gyventi – gaila nėra info. Donatas sukūrė naują headerį glūkoidų organui, na tą, puslapio viršuje. Geras!!

Kitus matome Facebooke,  kitur, todėl nuogąstauti, jog jus kamuoja maniakinė depresija ar kitokie  sielos ar kūno negalavimai, nederėtų.

Dėkojame Žorai, Gintui Pikūnui ir Jonui Miliauskaui dėl senų gerų foto apie Alytaus muzikantus – tuos kurie grojo viešai (bet ne vestuvėse) ir įsegė kuklių perliukų į kuklaus provincijos miestelio subkultūrą.

Apie keliones. Alvydas A. Jegelevičius ir Vytas “Watas“ Malinauskas lankėsi Jungtinėse Valstijose Rytų pakrantėje ir tai yra gerai. Prieš pora tūkstančių metų visi keliai vedė į Romą, šiandien apsilankyti Big Apple – ne nuodėmė (kukliai kalbant). Kasmet šią šalį aplankiusių glūkoidų gretos auga. Bandome pateikti statistiką, jei bus kaidų – pataisykite. Pradėkime nuo Virgiaus ir Vitalijos (lankėsi n+1 kartų),  Sigitas (Kefas), Alvydas (Žydas), Vytautas (Styga), Kęstas Manerskas, Vytas Galbuogis, Vytautas Pavilonis, Lina, Algirdas Žemaitis, Rasa & Donatas, Laima, Dzilbus, Vytas (Watas), Alvydas (AlviJago), kas dar?..

glukoidaiveikia_screenai

Filme prisiminsim kai ką neseno ir nematyto naujo. Tai anonsas rengiamo reportažo apie Algirdo Verbausko muzikines gastroles Pietų Amerikoje. Ten jis apvažiavo kone visą kontinentą ir įspūdžių, pastebėjimų, vaizdų ir analizės turėtų būti daug ir išsamiai. Tik vėliau.

Alvydas A. Jegelevičius dalyvavo Jurgio Kunčino bibliotekos renginyje, ten padainavo Aleksandro Skačkovo “Maža legenda“. Pernai Algirdas Žemaitis reiškė didelį susirūpinimą dėl šios dainos autoriaus ir atlikėjų. Alvydas papasakojo apie to laikmečio Alytaus hypsterius, geru žodžiu minėjo Giedrę Bulgakovienę ir Romualdą Maksimavičių. Abiejų misija ta pati: parodyti, kad bendrauti yra gražu, kad viešai pasikalbėti temomis, dažnai aukštesnio lygmens nei vidutinės, yra būtina.  Renginio tikslas priminti, kad jau 20 metų tai ir daroma. Šauni ta biblioteka. Ar alternatyva jiems mieste yra? Jei žinote, parašykite.

Beje, Alvydas A. Jegelevičius panaudojo savo šamanišką (woodoo) būdą, slidinėjimo traumą patyrusiam Laimos kelio sąnariui gydyti + muzikinė terapija. Žiūrėkite filme.

Filme žiūrėkite apie glūkzaurų apsikeitimą nuomonėmis Vidzgirio miške ir palinkėjimus glūkoidų gildijai. Dar matysite kaip  glukzauras profesorius habil. dr. Virgilijus Beiša daro prisitraukimus “ant tūrnyko“, kurį su Dzilbum abu buvo pamėgę prieš 45 metus. Gal dar ir Albertas “Šekspyras“ Antanavičius kokius du su puse karto irgi tada prisitraukdavo… (arba: kaip ten, Albertai, buvo iš tikrųjų?).

SVARBU. Mūsų ištikimiems  žiūrovams USA . Dėl autorinių teisių pažeidimo YouTubas filmą blokavo USA. Jūsų šalies žiūrovams filmas įkeltas į Vimeo portalą, kuris nesigilina ką ten daro “Garažų klipų“ makleriai. Priežastis paparasta: garso takelyje skamba The Mamas & The Papas-Creeque Alley, kurį anais laikais mėgo Dzilbus ir Albertas “Kobra“ Sakalnikas, o jį klausė visi melomaniškų polinkių turintys pasauliečiai. Beje, ten dar skamba Budgie ir Dusty Springfield, bet jų muzikavimas filmo publikavimui problemų nekėlė.

Europiečiams žiūrėti čia:

Filmukas “Glūkoidai veikia 2013“ || Kamera – Dzilbus/AlytausGidas TV || Montažas – Dzilbus

3 komentarai “Mini reviu apie šį bei tą

Pridėti Jūsų

    1. Amerikė tai Amerikė, Laimut, bet kokį liekarių įsigijai.(!) Stebuklingi gydymo būdai ir muziko terapija… Rytų pakrantėje tai daug kainuotų. Sveik, darbštuolėlė; visi rezervai – tai Tavo motyvacija ir tikėjimas 🙂

      Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: