Gintas Pikūnas papildo muzmenų galeriją naujais vaizdais


Vieną snieguotą pavasario dieną Juozas Muzikevičius užklausė muzikinėje miesto veikloje apie 1980 metus dalyvavusį Gintą Pikūną ar jis negalėtų pasirausti stalčiuose, albumuose ir paieškoti to laikmečio muzikantų nuotraukų.

Tada vadinome: Ginto chebra, Pikūno kapela, ”Vaivos” muzikantai. Tai muzikantai, kurie pasikeisdami su exAisčiais grojo ”Žuvinto” ir ”Nemuno” restoranuose ir ”Vaivos” kavinėje 1976 -1984.

pikunas-vaiva

Taigi, Ginto pastangos vainikuotos tiesiog nepakartojamu įspūdžiu, žvelgiant į praeitį iš 30 -35 metų atstumo. Įdomu, ką veikia ir būtent šiandien į ką panašūs Ginto kapelos vyrukai ir mergaitės. Bent pats Gintas Pikūnas šiandien atrodo nepriekaištingai, respektabiliai. Dirba Dauguose muzikos ir meno srityje ir siunčia visiems glūkoidams geriausius linkėjimus.

Nuotraukų ieškokite Muzmenų galerijoje:

link214_muzmenai1

One thought on “Gintas Pikūnas papildo muzmenų galeriją naujais vaizdais

  1. Žvelgiant į praeitį iš 30-35 metų atstumo, pavartai viso nueito gyvenimo knygelę, nori tu to ar ne. Abejingu likti negali. Juk tai ne tik foto, čia matoma ir daugelio žmonių gyvenimo istorija. Malonu, kad Gintas papildė šią galeriją. Kiek man žinoma, tai dar ne viskas, vizualios tų laikų medžiagos žmonėse yra ir daugiau. Bandysiu pakalbinti. Naudodamasis proga norėčiau Gintui palinkėti stiprios sveikatos, o taip pat sėkmės muzikos ir meno srityje. Pagarbiai. Juozas Muzikevičius.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s