Miesto širdyje – jovalas

Statys parduotuvę. Gerai, kad su vienu iksu, nes vakariečiai, atvykę į Lietuvą ir matantys tris X, žavisi ir stebisi ypač išvystyta sekso industrija.

Atėjo žinia, kad Alytaus miesto centre jau šiais metais turėsime dar vieną chemizuotų maisto prekių ir kiniško šlamšto parduotuvę Maxima X. Miesto vadukams pilkosios lastelės nieko vertingesnio nepašnibždėjo. Verslo vadyba sako: geriau jokio sprendimo, negu blogas. Metai bėga, centre kažkoks beveidis frankenšteinas, sprendimų nėra. Dabartiniai imituoja darbą – matote, mes radome išeitį, turėsite dar vieną krautuvę, kurioje gausite nuolaidas, prie kasos sužinosite, kad nuolaida netaikoma, arba jau namie pasitikrinę kasos kvitą įsitikinsite, kad čia deklaruotomis nuolaidomis net nekvepia. Kas bjauriausia, kad tokio tipo parduotuves stato centre, nors jų vieta miesto periferijoje.  Bent taip elgiasi civilizuoti, šiuolaikiškai mąstatntys miesto tėvai.

Gudručiai iš Alytaus merijos savo energiją galėtų nukreipti idėjų paieškoms, kad Bosch‘as įkurtų generatorių gamybos filialą ar Samsungas pradėtų surinkinėti čia savo Galaxy IV. Gal  IKEA gamyklėlę savo baldams suręstų , nes tik medieną ir pusgaminius iš Lietuvos tempia. O jau tada centre pastatytų pastatą ofisams, pramogų ar kultūros reikmėms, gal dar dzūkiškų ekologiškų daržovių miniturgelį (ne Maxi) po stogu…

maxima_4

Savo nuomonę ar aukso verę turintys miesto centro plotai verti tik maximoms statyti, iki balandžio pirmos dienos galėjote  išreikšti   peticijoje, kurią iniciavo  23 metų alytiškis E. Bernatavičius. Per tris dienas pasirašė 500 žmonių. Ši galimybė nuomonei reikšti į glūkoidų paštą pasiekė pavėluotai.

Glūkoidų tinklapis tęsia nuomonių apklausą. Balsuokite.

5 komentarai “Miesto širdyje – jovalas

Pridėti Jūsų

 1. Su baltom, kalėdinėm velykom !!!
  O autobusų stoties vietoj gal reiktų įkurt Rinkos Aikštę, nes buvusi tikroji – užimta, ką manot ? Beje – ten gyvena Šopys, jis irgi turi gerų minčių, o kadaise čia gyveno ir Tacų šeima – tokiam mažam raudonų plytų mūriuky. Gal Tacui reikia parduot tą “vokzalą“, bet čia reikia tartis su Zenka Gramacku, jis Taco patikėtinis Alytuje. Įdomu, ką Maksimavičius pasiūlytų, kiti garbūs alyciškiai gyvenantys šalia ?.. Matot, pagal Maironį – brangi ta mūsų brangi tėvynė, užtat ir rūpi visiem. Gal tada parduokim brangiai kiniečiam – bus Šanchajus Alytuj. Ne toks jau blogas šis pasiūlymas, bet ir jūs siūlykit kaip išgelbėt ar sudrapalint tą brangią vietelę.
  geralink –

  Patinka

 2. Neskaitant visų kitų prekybos centrų, mūsų nedideliame mieste yra net 5-ios MAXIMOS. Dažnai jose dirba tik dalis kasų. Darbo krūvis padidėja tik prieš šventines dienas ir kai miesto dirbantieji, grįžtant iš darbo, užsuka apsipirkti. Centrą vertėtų užstatyti vertingesniais pastatais, juk tai miesto veidas. O savivaldybės klerkams patarčiau geriau pasirupinti naujų įmonių ir naujų darbo vietų kūrimu, kad jaunimas nebėgtų svetur.

  Patinka

 3. Man, kaip kurorto gyventojui, kuris neturi automobilio, ir važinėja 6-ju autobusu, būtų gerai bet kokia platesnio asortimento parduotuvė. Dabar yra tik turgelis, ir mažytė “Aibės“ parduotuvė. Būtų patogu, kad atvažiavęs autobusu, spėtum apsipirkti, ir grįžtančiu parvažiuoti atgal.

  Patinka

 4. Nu taip “B“.-dviraciu del svorio negali vaziuot, masinos neturi. Gal rasysim Jurgiui [vadui] gromota, kad del taves kur Maironio ir Birutes g-viu sankryzoi [gera vieta] pastatytu pigesne parduotuve. Neuzsigauk.

  Patinka

  1. Tamstos nuomonė, gerbiamas Z–a , apie mano asmenį, man neįdomi. Manau ir kitiems. Aš išsakiau savo nuomonę apie buvusią autobusų stotį. Nepatinka- išsakykit savo viziją. Neturit- nerašykit.

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: