Alvydas: naujas dainų albumas. Agnė: dainavau ”Dainų dainelėje”


Alvydas pernai sausy pradėjo įrašinėti akustinį dainų albumą “Galvok apie meilę”. Viena dainų, kuri sukurta prieš 35 metus – ”Pirmosios gėlės”, pateko į Alvydo Jegelevičiaus solinį albumą, kurią išleido vienintelė tada sovietijoje Melodijos firma. Vilniaus alytiškis Genius Vnarauskas surado,  nuskenavo ir persiuntė mums plokštelės viršelį.
Štai ką Alvydas kalba apie naują dainų albumą:  tai va – jau antri metai eina, o dar vis buksuoju su tom savo dainom. Liudas jau pagroja keletą kitų, tarp kurių yra ir dvi Alberto (Alberto ”Šekspyro” Antanavičiaus) tekstais.

Jūsų dėmesiui niekur ir niekada neskelbtas ”Pirmųjų gėlių” video klipas, kuriam vaizdas uždėtas glūkoidų Garažų klipų studijoje. Malonaus pasižiūrėjimo.

„Dainų dainelė” – tai kas antri metai vykstantis konkursas, turintis ilgametes tradicijas, kuriame dalyvauja vaikai ir mokiniai nuo 6 iki 19 metų. Tai galimybė ir proga gabiems vaikams parodyti save viešai, kaupti patirtį, o gavus gerus įvertinimus, lipti laipteliu aukščiau. „Dainų dainelės“ koncertuose dalyvavo daugiau nei keturi tūkstančiai dainininkų.

Štai čia svarbu žinoti, kaip sekėsi mūsų jaunajai solistei Agnei. Tikimės, jog ji pakomentuos renginio niuansus ir savo sėkmę, nes žinome, kad vertinimo komisija išrinks konkurso laureatus, kurie gegužės pabaigoje dainuos baigiamajame laureatų koncerte Nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Jūsų dėmesiui „Dainų dainelės” konkurse Agnės Dabregaitės kartu su draugėmis Karolina Puodžiukaite, Justina Stundžyte atlikta pagonybės laikus menanti daina.

9 thoughts on “Alvydas: naujas dainų albumas. Agnė: dainavau ”Dainų dainelėje”

 1. Gerb. Gintautai-Dzilbau, visų glukofanų fone nuoširdžiai dėkoju ir sveikinu Tamstą už parodytą kūrybingumą ir išradingumą, kuriant šį gražų paveikslą pagal mano, rodos, paprastą melodiją, kuri dabar su Tamstos filmu sveikina ir mūsų moteris-mergaitės. Džiaukimės ir džiaukimės, vaduokimės nuo tos drėgnos, pabodusios žiemos.

 2. Tikrai pavasariškai nuteikia ši populiari Alvydo daina, kuri Dzilbaus
  video versijoje pateikta su paširdžius pakutenančia vaizdo turinio
  seka, o mūsų Mielai AGNEI ir Jos draugėms linkiu sėkmingo ir kūrybingo ,,dainorėlių” konkurso finalo !!!

 3. ŠIANDIEN VIKCIAUS GIMTADIENIS, TAI “DAVAI” SVEIKINAM, GAL PAKVIES AN SAVO KEPTOS SRIUBOS ? Tai būk sveikas Viktorai.

  Jei nebūtų Jonkų pašte, tai nebūtų gitarų, gal nebūtų ir Aisčių ?..
  Bet buvo, atsirado čia – ir va kap gerai…

 4. tas kur su skripka tai žymiai rimčiau ir geriau atrodo nei tas iš senelių prieglaudos.O tai kas jis toks ? Rusas, ne rusas, in lietuvį nepanašus. Čia kiba koks aiškiaregis

  1. tas kur su skripka , pakomentavusiam anonimui rekomenduoja
   internetinėje Vilkipedijoje pasidomėti apie šį žmogų (Demis Roussos),koks jo reitingas buvo kūrybinio piko metu,nes skaitant
   šį paistalą, tai nei juokas ima,nei nesinori tikėti,kad ši anoniminė
   persona, yra mūsų šaunaus Glūkoidų kolektyvo narys!?
   Peršasi mintis,kad šio anonimo intelektininius smegenų taškus
   paveikė Mėnulio pilnatis,ar kokios kitos bėdos..?

   P.S. Linkiu anonimui garbingai ir laimingai nugyventi iki gilios
   senatvės ir nepakliūti į senelių prieglaudą.

   ALGIRDAS

   1. Algi, pritariu tavo mintimis ir tikiuosi, kad tas komentatorius tik nevykusiai pajuokavo ir kad jis nėra tik „vėžio išėsta karvės galva“ (čia toks Jurgio Kunčino lietuviškas keiksmažodis-naujadaras). Dar prisiminiau, kai Demis Roussos Graikijoje buvo paklaustas ar nenorėtų tapti parlamentaru, juk jį šalyje visi žino, jis atsakė, kad neturi dviejų politikams įgimtų savybių: nemoka meluoti ir vogti. Dar aštuntame dešimtmetyje Dalė Meisnerytė Nemuno restorane kartu su vėlyvaisiais Aisčiais sėkmingai dainavo jo dainą It‘s Five o‘clock, kuri labai patikdavo skydinių statytojams austrams iš Zukerman firmos

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s