Reportažas: 2012 išvakarės

Kai paskutinę 2011 metų dieną pasnigo, senųjų metų palydos prie Glūko įgavo šventinį kvėpavimą. 2011 metai – jubiliejiniai glūkoidams, šia proga Rima įnešė pataisą glūkoidų įkūrimo istorijoje. Plačiau apie tai rasite filme prie šio posto ir atnaujintame puslapyje „Kas yra glūkoidai“. Žora Bondarevas priminė mums išsakytus reikalavimus miesto valdžiai dėl Miesto Sode būtinų pertvarkymų, atstatant istorinius objektus.

Prie laužo paežerėje Julė visus pavaišino lydeka-silke, Tai Viktoro laimikis, paruoštas pagal specialią receptūrą ir skoniu pranokstantis įvairių   maximų sintetiniais prieskoniais prifarširuotą produkciją.

Igorio ir Jurgos mašinos muzonas atkartojo vasaros susitikimo metu skambėjusius, niekaip nepasimirštančius vinilo laikų hitus. Vidukas iš Kauno atvežė keletą DVD, kuriuos čia pat gyvai aptarėme. Vidas  Naujų metų išvakares praleis su Chris Norman ir Bonnie Tyler Kauno Arenoje. Muzikiniai pokalbiai tęsėsi ir Dzilbui švenčiant Naujuosius su Alvydu Petkevičium ir jo žmona Rasa. Alvydas pastebėjo, jog neteko pastebėti lietuvių estrados žvaigždę scenoje braukiant prakaito lašus, ko nepasakysi apie rokmenus, džazmenus ir šiaip įvairius singerius, kuriuos klausant, matai, jog jie sąžiningai dirba, atiduoda save čia ir dabar.

Sigitas „Kefas“ Kizala atvyko iš Londono pasimatyti su draugais ir pastebėjo, jei “anglas“ Kapitonas lankosi vasaros susitikimuose, tai Sigis, atvykdamas čia gruodžio paskutinę dieną, atstovauja londoniečius ir kitus Jungtinėje Karalystėje reziduojančius glūkoidus. Filme užfiksuota keletas linkėjimų visiems: jus sveikina muzmenas-veteranas Stasys Kazlauskas, sėkmingai besidarbuojantis muzikos mokykloje instrumentų priežiūros srityje, Algirdas Žemaitis ir jo dukra Rūta, nors labai skubėdami į šventinį simfoninio orkestro „Svajonė“ koncertą, kuriame groja ir Rūta, tarė keletą šiltų žodžių bendruomenei.

Plačiau ir vaizdžiai žiūrėkite filme “Naujųjų 2012 belaukiant“. Keletą Viktoro atsiųstų foto rasite galerijoje Glūkas 1981-2011

Iki naujų susitikimų.

Kamera ir montažas:   Dzilbus 

Vienas komentaras “Reportažas: 2012 išvakarės

Pridėti Jūsų

  1. Gerą dieną Glūkoidams.
    Sakydamas linkėjimus Glūkoidams, labai skubėjau, nes vienu metu turėjau būti trejose vietose. Todėl nepasakiau minties iki galo. Kalbėdamas apie gražiai atrodančią ir turinčią gerą techniką Alytaus S. Kudirkos ligoninę, norėjau palinkėti, kad ta ligonine ir visokiomis vaistinėmis grožėtumės tik iš išorės, į vidų neptenkant. T.y. kad būtumėte visi sveiki ir net labai sveiki.
    Sėkmės jums.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: