Kauno susitikimai. 2011 spalis


Vinilo tema paskatino aplankyti kauniečius. Glūkoidų susirinkimuose dažnai klausiama: o kodėl Valdo ir Dalios nematome, juk jie iki 1993 metų sąžiningai lankė susirinkimus? Taigi Valdas ir Dalia niekur nedingo, tik buvo gerai užsimaskavę. Mūsų vyriausybė iš šešėlio traukia milijardą litų, mes iš šešėlio ištraukėme Valdą ir Dalią. Filme pamatysite, jog abu sveiki ir pilni entuziazmo. Be to, Valdas pademonstravo krūvą niekada negrotų vinilinės muzikos diskų. Čia tai radinys.

Bekalbant su Šančių magnatais, paaiškėjo, jog Edmundas Gegužis, kuris maloniai parašo iš USA mūsų tinklapiui, gyveno Kaune, visai netoli Viduko namo. Jie pažįsta vienas kitą.

Kitas filmo epizodas papasakos apie Kauno vinilo veteraną Rimą Piligrimą iš Žaliakalnio. Kai lankaisi pas jį, nesvarbu ar 1971 ar 2011 metais, randi nekintančią melomanišką atmosferą, pradedant darbo kambariu ir baigiant Rimo filosofija.

Filme matysite anonsą ir pirmą naujo songo repeticiją, kurį šių metų gruodžio 31 ar 2012 liepos mėnesį padainuos glūkoidžių grupsas AGNĖ, ILONA, RASA. Dar Donatas išsakė keletą subalansuotų minčių apie vinilą ir kokybišką garsą. Filmo pabaigoje pateiksime įrodymus, jog kvailiems Dzilbaus poelgiams laikas įtakos nedaro.

Linkime 15 minučių apsilankyti Kaune pas jums  žinomas personas.

Kamera Dzilbus/Donatas/Laima  || Montažas Dzilbus

 

2 thoughts on “Kauno susitikimai. 2011 spalis

  1. Ar galetumet ideti mano grojama nothing else matter daina, paciam gale ?
    Jaigu nuo pradziu filmavo.
    Dekingas busiu, Gatves muzikantas,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s