Glūkas 29

Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos renginiai, Gdynėje vykęs devintasis muzikos festivalis „Heineken Open’er “ su Pearl Jam, Kasabian, Dead Weather, Massive Attack, Hot Chip, Nas & Damianas Marley’is ir kitais, nutekino dalį suvažiavimo dalyvių. Tačiau nesutrukdė Kapitonui atvykti iš Londono ir Onutei iš Vokietijos. Kęstas, berods, penktadienio ryte rekvizavo pakankamą arealą sueigai be teisės įvažiuoti kitiems.

Igoris su Jurga, Alvydas A. Jegelevičius telefonu perdavė linkėjimus, Sigis “Kefas“ Kizala skambino iš Oslo prieigų ir tarė keletą šiltų žodžių glūkoidų bendrijai. Agnė (junior) padainavo Miley Cyrus dainą “Butterfly Fly Away“ ir pasidalino įspūdžiais iš savo viešo prisistatymo tūkstantinei publikai LKL čempionato varžybų metu: ten  sugiedojo Lietuvos himną. Agnė J. po savo dailės parodų Vokietijoje ilsėjosi čia su sūnumi Jonuku, Viduko žmona Onutė, anksčiau nuolat dalyvavusi susitikimuose, po aštuonių metų pertraukos atvyko iš Vokietijos. Vytas “Styga“ Palubinskas  žodį ištesėjo: būsiu čia, kas benutiktų. Tylos minute pagerbėm Mindaugo Leitono atminimą, kurį sunki liga pasiglemžė birželio pabaigoje. Tai jam prieš pora metų, čia prie Glūko dėjome vainiką mindauginių proga.

Publika dalijosi prisiminimais iš studentiškų laikų, aptarinėjo vieni kitų sėkmes ir negandus, o kai kurie naktį svarstė ar A. Kubilius blogas … Pasigedome Alberto “Šekspyro“ Antanavičiaus su “Seminarija“, nuvilnijo pliurpaliukai, jog jis prisirinko baudos taškų, bet kokios tikrosios priežastys jį sulaikė, žino tik pats Albertas.  Virgis Beiša, vienas glūkoidų judėjimo pradininkų, priminė, jog sekantys 2011 bus jubiliejiniai susitikimų metai, o Dzilbus ta proga pridėjo: derėtų gausiai dalyvauti visiems prijaučiantiems ir atvykti nors nusitraukti iki pusės fotkei ant vizitkės prie kuolo , kaip tai atlikome 2006 metais. Šį išsireiškimą prieš trisdešimt aštuonis metus plačiai vartojo Arvydas “Shmitas“ Braždys, kurį su broliu Munžium tikimės kitais metais išvysti čia – prie Glūko. Maestro Algis Verbauskas įsipareigojo prikalbinti maestro Alvydą A. Jegelevičių paruošti sekantiems metams smogiamąjį performansą, papasakojo galybę įspūdžių iš Japonijos, kurią, koncertuodamas su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru,  išraižė skersai išilgai. Labai geidžiami dalyviai 30-tame susitikime: Alvydas Petkevičius su žmona Rasa ir vaikais,  Janna iš Vokietijos, Alytaus apskrities naujienų portalo „Alytaus gidas“ redaktorius Ramūnas Bielevičius, Vaclovas Kazlauskas, Liudas Ramanauskas (radio stotis FM99), Žorka Bondarevas, Giedrė ir Zenonas Bulgakovai, Romas Stankevičius, Algirdas Žemaitis, Valentinas Chlevickas, Aldona Marcinkevičienė, Vytautas Galbuogis, Vytautas Pavilonis, kiti paminėti, nepaminėti, VISI buvę ir būsimi dalyviai. Planuokite atvykimą jau šiandien.

Virgis Lepeška, kaip įprasta, pavėlavęs dieną-kitą, atsisveikinimo nuotaikoms vyraujant, sekmadienį įnešė šurmulio į glūkoidų pasaulį. Ir vėl life goes on. Taigi, kaip pasakytų F.Rable, vyraujančių pokalbių temų buvo suskaičiuota 248, jas aptarinėjo visi, įskaitant moteris ir vaikus.

Negadinkime sau  nuotaikos niekais, maitinkimės ekologiškais produktais ir sulauksime naujos šventės! Iki sekančio, jau trisdešimto susitikimo 2011 metais.

Kamera  Styga,  Dzilbus ||  Montažas Dzilbus  ||  Trukmė 00:06:37

Kamera  Styga ||  Montažas Dzilbus ||  Trukmė     00:02:53

Fotogalerija GLŪKAS 29. Ji nuolat pasipildys, kai tik atsiųsite daugiau foto.

3 komentarai “Glūkas 29

Pridėti Jūsų

  1. Šaunuoliai ištikimieji kietuoliai: kapitonas Gintas, kapitonas Virgis ir Kapitonas. Labai smagu matyti jaunąsias gražuoles mamytes bei nenuilstančias ir “nepasiduodančias“ jų mamytes. O ypač mažuosius glūkoidukus, kurių veideliuose jau ryškėja “karakteriai“. Ačiū Jums už ištikimybę Glūkui ir tradicijai.

    Patinka

  2. Net kojas pakirto,kai perskaičiau, kad ir aš laukiamas 30 susitikime. Čia tas pats, kai kieme žaidi krepšinį su draugais ir tave į NBA pakviečia. Nors paskutiniu metu dažnokai netikėtų pakvietimų gaunu ir, aišku, jų neatsisakau…
    Viskas, nuo šiandien einu treniruotis: parsivešiu iš Daugų savo plokštelių kolekciją ( ačiū tetai, kuri dirbo plokštelinės Tilto g. Vilniuje direktore), u=kursim patefona – ir trakšt trakšt malonūs ausiai vinilo garsai…

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: