Joninės ir The Beatles

Joninės ir The Beatles, kodėl?

Ilona: bitlai man asocijuojasi su Glūko ežero susitikimais, su mano tėvais, su jų jaunyste ir dar bitlais mane užkrėtė garbingas žmogus Leonidas Donskis, dabartinis europarlamentaras, tada buvęs mano stovyklos Karklėje “Žilvitis“ vadovas. Jis vietoj pionieriškų laužų ir tarybinių dainų pionierių stovykloje naktimis mus nusivesdavo prie jūros, užkurdavo laužą ten ir dainuodavo bitlus arba rollingus arba Mašina Vremeni, todėl ir kilo mintis iš tų prisiminimų pasidaryti bitlų Jonines.

Geografiniame taške, pagal nutylėjimą vadinkime  “Aptvare Pas Džonį“, maždaug vienodai nutolusiame nuo Vilniaus, Kauno ir Alytaus, susirinko šių miestų glūkoidų grupelė, kurie ir kurios  pavirto Jimmy Hendrixsu, Johnu Lennonu, George Harrisonu, buvo čia ir Janė Joplin su Jone Mitchell, buvo ir visai dar jaunas Michael Jackson  toks, kai apie 1970 sudainavo I’ll Be There. Legendinės  Liverpulio ketveriukės dainos skambėjo iki paryčių. Ir ne tik skambėjo – šventės dalyviai bitlus dainavo kaip kas mokėjo, visi paplojo kiek kam reikėjo. Dėmesio centre Joninių talismanas – mažasis Jonukas, Ilonos ir Artūro sūnus, kuris, mojuodamas vėliava, paskelbė žinią: tegyvuoja Joninės. Apie viską matysite filme, jame viskas glaustai ir neįkyriai sudėliota.

Kas yra LaTroškinys?

Virgius: pagrindinis komponentas – šernas, reikia gausaus vietinių prieskoninių daržovių arsenalo ir kaitrios ugnies. Antrą Joninių dieną Virgius parodė kaip medžioklės plotuose maitinami šernai ir tas, kuris matęs tik kaip šeriamos naminės kiaulės, liko didžiai nustebintas. Tai visa technologinė šernų šėrimo linija su įranga, išlaidom pašarams, kantrybe, adrenalinu ir … LaTroškiniu, kurio paragavus, skonio nesupainiosi su jokiais analogais, perdirbiniais ir nepamirši visą likusį gyvenimą. Gaila, kad filmas neskleidžia kvapo – neišvengiamai prasidėtų seilėtekis …

Keletas Viktoro ir Artūro foto

Kamera Laima,  Dzilbus ||  Montažas Dzilbus ||  Trukmė     00:07:36

 

5 komentarai “Joninės ir The Beatles

Pridėti Jūsų

  1. Tegyvuoja Jonukas! Palaimos Jo gražiam besiskleidžiančiam gyvenimukui, Jo Tėveliams, dovanojusiems ir dovanojantiems Jam šį gyvenimą ir pasaulį. Šlovė “Aptvarui Pas Džonį“, šlovė!

    Patinka

  2. Jonines tai uvertiura Glūko meetui ir nors mano dalyvavimas apkaišytas begale klaustukų, jaučiu pareigą priminti apie tradicinį renginį GLŪKAS 2010, kuris vyks liepos 2-6 dienomis. Penktadieniečiams reikėtų atsitveri daugiau teritorijos. Gero oro ir nuotaikos!!

    Patinka

  3. Dėde Gintai, puikus filmukas ;). Labai dėkoju už gražiausių Joninių akimirkų įamžinimą. Tikiuosi kitais metais pratęsime tradiciją Joninės pas Džonį aptvare – pre Glūkas party 🙂 🙂 🙂

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: