“Poliarizuoti stiklai“ Alytuje

“Poliarizuoti stiklai“ – “medinio“ roko legenda – pagaliau išleido geriausių dainų albumą. Kompaktinėje plokštelėje rasime 15 populiariausių šios grupės kūrinių – “Taksi“, “Nauji metai“, “Meilės laiškučiai“, “Superfinalas“, tarp jų jau klasikiniais tapusius “Poliarizuoti stiklai“ bei “Medžiai be lapų“. Vertinant šios grupės kūrybą, sunku išvengti tokio žodžio kaip “naftalinas“, tačiau “Poliarizuoti stiklai“ visada pritraukia tam tikrą grupę klausytojų, kuriems patinka keistokas Šarūno Mačiulio humoro jausmas ir paprastos kaip trys kapeikos dainos su labai jau “šariškais“ dainų tekstais. Be to, tai puikiausia muzika geriant alų ar nerūpestingai siautėjant klube. Galbūt dėl to “Poliarizuoti stiklai“ visada laukiami įvairiose kavinėse, kur keliais akordais sugeba “užvesti“ susirinkusią publiką. Žinoma, vadinti juos lietuviškąja AC/DC būtų per drąsu, nors ir kaip to norėtų patys muzikantai. Ne paslaptis ir tai, kad daugelis rimtesnės roko muzikos mėgėjų suks nosį nuo šios grupės “gabalų“, sakydami, kad tokia muzika – jau mirusi.
Tačiau tikrai atsiras tokių, kurie su atlaidžia šypsena pakels alaus bokalą ir kartu su Šaru uždainuos “Medžiai be lapų…“. Visgi šie veteranai turi kažką ypatingo ir už tai verti pagarbos.
Ištrauka iš kompaktinio disko recenzijos:
“JAM Records Poliarizuoti Stiklai Pačios geriausios“ http://www.blues.lt
/

Gripo šmėkla neturėtų sustabdyti gerbėjų srauto. Juk tie, kurie vaikšto pėsčiomis po miestą ir vidutiniškai pereina gatvę pėsčiųjų
perėja keturis kartus per dieną, rizikuoja labiau būti sutraiškyti kelių erelio vairuojamo automobilio negu pasimirti nuo gripo. Bilietų dar yra. Koncertas vyks Alytaus teatro galerijoje, penktadienį, gruodžio 4 dieną 8 PM.
a

8 komentarai ““Poliarizuoti stiklai“ Alytuje

Pridėti Jūsų

 1. Ramių Kūčių ir linksmų Šventų Kalėdų.
  Sėkmės visiems !
  p.s. glūkoiduose kažkoks taškelis įsivėlė į diskusijas 🙂 ta tema vaizdelis skirtas visiems taškeliams 🙂

  Patinka

 2. …gerai Deivi, negasdink jau musu su tais visatos taskeliais … Point’as cia geriau ismano ir paaiskins.
  Galima ir paprasciau, linksmiau – pvz:

  The simpsons intro-univers

  Linksmu Kaledukliaxu!!!

  Patinka

 3. Kažkam prasprogo pūlinukas. Nieko – po to eis sveikimas, ir galėsite vėl keliauti. Už Jūsų pyktį aš neatsakau, todėl ir nelabai jį sureikšminu. Tik norėjau pasakyti, jog Tamsta jo turite nemažai (nesvarbu, kad užslėpto), kitaip nereaguotumėte į ramų palinkėjimą taip dirgliai. Ramios Jums kelionės.

  Patinka

 4. Maniau užaisiu, pažūrėsiu, cykiai pabūsiu. Kur tau – jau šitiek cia tų dyvinų asabų… Vieni nosį užriety – žūri nemato, ši(…)a nejaucia; kiti inžeidūs jau labai. O dar kiek tyliai piktumų kencia… Vienas, matai, kokį tai taškų pažymėj – būk tai nuog jo grįžšč nemožna. Dar ko – kur noriu, ty ainu. Tracias tiap tycia nat in kosmosų išlėkė, kad parodyc, koki mes cia visi mažukai. Kitoj, aktyvistė, vis per prievartų draugauc vercia. Dar Kiton vieton kokis tai pojetas atsikėlė (mažne pagiriotas, padla), tai kap užrėkė – nuramyc nemožna. Gerai, kad draugelį susrado, tai nusišnakino abudu. Taigi ir sakau – ko dar cia stūmdotės – ar vietos po saule mažai? Ot prisimenu laikai buvo, kai kolchoze “Lenino keliu“ kultmasavykas chorovodus vesdavo:“ Mūs kolūkio pirminykas vidury ratelio, kap margasis sakalėlis… Mūs kolūkio paukštinykė vidury ratelio, kap margoji gegutėlė“… Visi draugiški, už rankucių susėmį, veidukai kap nulukai – nei taškelio, nei kablelio, nor durni – bet laimingi! Uch, tas Liansbergius, senas o=… Sugriovė kolchozus – ir paliko kap durnus. Bet nieko. Kitų vasarų būtinai prie jūs ažaruko atvažuosu. Susikabysim gražai rankutėm, ratelį padarysim. Pirmininkų išsirinksim. Toj paukštukė, kur vis šiltesnių kraštų ieško ir vis nepataiko, pati atlėks. Tautų draugystį pažaisim, sriubos išsikepsim… Uch, greiciau toj vasara.
  Tai va, kad tei nieko naujo po saule, užsimaniau Anothe Side of the Moon pažūrėc, prisiminis kap kadu tiej bravi bernaiciai jū dainom išskaudėj… O jum -gerų švencių – kiekvienam po savu sauli…

  Patinka

 5. Mielas dzukeli(dzukute) – viskas cia gerai, jokiu cia pykciu nera ! Zaidimas ! TIESIOG – BURBULAI IS BALOS KYLA, drumscia vendeni ir primena, kad reikia kartais issivalyt, issimezt, kad vanduo nuskaidretu.
  Ta Dzilbus ir daro – girdo svariu vandeniu ir visus ramina. Bet Nemunas mums visiems sako, kad stovintis vanduo ilgainiui prasmirsta !.. Uztat ir grauzia krantus, gaudo vandens gyslas-saltinius, jas siurbia, sukuriuoja, tolyn nesa ir nerimsta vis…

  Geru, idomiu, spalvingu 2010 – u metu !

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: