Rūta vėl svečiuose pas glūkoidus


KarenRūta Žemaitytė mokosi Alytaus muzikos mokykloje fortepijono klasėje pas mokytoją Violetą Baronienę. Apocalyptica koncertas mergaitę taip sužavėjo, jog nutarė išmokti groti dar ir violončele. Groti jai sekasi geriau, bet tai ne priežastis nebandyti dainuoti. Artėjančiai glūkoidų sueigai Rūta skiria dainą. Dar viena proga prisiminti nepakartojamo balso savininkę Karen Carpenter (1950 – 1983), kuri su broliu Richardu žavėjo fanus ano amžiaus aštuntajame dešimtmetyje. Jos dainą Top Of the World Rūta ir padainuos.

Kamera ir montažas  Dzilbus  || Trukmė   00:03:26

Daugiau:

ico_video Rūta ir The Doors
ico_video Rūta – A Horse With No name

6 thoughts on “Rūta vėl svečiuose pas glūkoidus

  1. Man rods,kad Glukoidai yra geros muzikos megejai ir zinovai. Tai gal nereiketu mergaite reklamuoti su tokiu dar visiskai nesusiformavusiu ir gana prastu balseliu. sekmes tau Ruta,-jei seksis tai po keliu metu tikimes isgirsti.

  2. Manau, jog Glukoiduose mes nieko nesistengiame reklamuoti, propoguoti. Paprasčiausia – dalijamės mus džiuginančiais reiškiniais ir reiškiniukais, “pliekiamės” vieni su kitais “užuodę” nelabai nuoširdžius ar esminius dalykus niveliuojančius poelgius. Taigi nebūkite tokia (toks)grižti vertintojai – ekspertai, tuo labiau mūsų gražiai besiskleidžiantiems ir nuoširdžiai atsiskleidžiantiems “gliukozauriukams” 🙂

  3. Rūtos niekas neruošė, nemokė, ji paklausė kelis kartus originalų įrašą ir pabandė dainuoti. Arba buvo įmesta į upę ir bandė išplaukti. Reikia pagirti už drąsą ir palinkėti kruopščiau atlikti namų užduotis.

  4. manau kad ruta yra viena is isskirtiniu mergaiciu. Ji klauso tokia muzika kuri islikusi iki siu dienu ir tuo reikia didziuotis … Nabai noreciau su ja susitikti ir susipazinti 2009 metu susitikime. ;D

  5. labas, Agne, norisi paklausti ar padainuosi prie Glūko ”Yesterday”, pamenu žadėjai, o gal dar ką nors tokio, ko išmokai savo naujoje muzikos mokykloje. O Rūta turėtų atvažiuoti prie ežero, bent taip viena ausimi girdėjau, taigi, galėsite pasidalinti paslaptimis ir pabendrauti.
    Iki.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s