Jurgis Kunčinas ir „Imbiero vakarai“ Alytuje


Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje, salone „BALTA VARNA“ 2008 metų lapkričio 20-21dienomis dienomis vyko respublikiniai trumposios prozos skaitymai Jurgio Kunčino atminimui.

Negalima nepaminėti bibliotekos direktorės Giedrės Bulgakovienės ir jos komandos vulkaninės energijos ir atsidavimo rengiant tokius vakarus.

Keletas detalių: Romualdo Maksimavičiaus prisiminimai apie „anus“ laikus, kas rašytoją, J. Kunčino premijos lauretą Jaroslavą Melniką, pribloškė Alytuje 2008 metų lapkričio 20-21dienomis ir Saulės Pinkevičienės straipsnis ”Alytaus naujienose” – Imbiero vakaruose Alytaus kultūros atodangos bei „alytietiškos” istorijos.

Kamera Dalius Klusevičius || Montažas  Dzilbus ||  Trukmė 4:24

2 thoughts on “Jurgis Kunčinas ir „Imbiero vakarai“ Alytuje

  1. Gruodžio 10 d. Vilniaus Alytiškių klubas rengia SAVIŠKIAMS – kaip ir kiekvienais metais rudeniop ir pavasariop – alytietišką vakarėlį. Manau, kad – nors TAI bus ir trečiadienienis – kas nors atvažiuos iš gimtosios Metropolijos. Ir tikiu – Dzilbus ir Co neapsikiaulys. (Jetau, kaip norėčiau negyventi nuo draugų rankos. Ačiū.)

  2. …ALE JŪS, APCYNGY KOLEROS, VYLNIAUS ALYCIŠKIAI IR ALYTAUS VELNIŠKIAI, AR SUAISIT VIENŲ ROZŲ AN KRŪVOS ? VA – VYLNIUJ, GEDZIMINO KARČEMOJ, KUR PRADZIOJ – TY GRAIT IR BUS SUGRIUVIMAS, PAS PETRAICIUS, TEP… GI TAS, KUR ŠIKNON SPYRĖ PYLKĘ, KAD NET UŽ TVOROS ING DAILYDKĖS NUSRITO – TEP SAKO. TAI PRAUDA. AR GIRDzIT JŪS, KOLEROS, BA VIENŲ ROZŲ…
    Kolera

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s