Rūta glūkoidams skiria dainą


Turime dvi dainuojančias ir grojančias mažąsias glūkoides: Agnę ir Rūtą. Abi eina  skirtingais keliais – Agnė žavisi Alberto ”Shekspyro” Antanavičiaus kūryba ir kartu su autorium dainuoja jo dainas. Rūta jau vaikystėje pasuko link Pink Floyd, The Doors, Alice Cooper, o  metų pradžioje matėme šių grupių kūrinius interpretuojant  pianinu.

Čia ir dabar naujas Rūtos klipas.  Amerikiečių armijos karininkų, tarnavusių Jungtinėje karalystėje apie 1970 metus, sūnelių grupė America tada sukrėtė pasaulį savo hitu A Horse With No Name.

Tiek istorijos, dabar papasakosime, kaip garažo studijoje gimsta tokie pseudoklipai. Veiksmai dėliojasi taip.

12.00  valanda. Pirmas lapkričio sekmadienis.  Pas Dzilbų atvažiuoja mūsų gerbiamas melomanas Algirdas Žemaitis su dukra Rūta. Greitai randama balta kambario siena – bus fonas. Rūta gauna ausines su originaliu  įrašu ir popieriuką su dainos tekstu.  Telefonu filmuojamas vienintelis (!!) dublis.

12.15 – 13.30 klipukas, perkeliamas į SonyVegas, Rūtos balsui pridedama truputį reverberio.  Uždedami dar trys audio takeliai: gitarai, bosui ir Rūtai pritariančiam background vokalui.

13.30 – 13.45 Photoshop’u padaromas subtitras ir įterpiamas į klipą

13.45 – 14. 30. Klipui reikia arklių. YouTube rašai ‘wild horses’, išmeta mustangus, jojimo ristūnus, bet pasirenkamas, jau kažkieno nufilmuotas, kurį išmėsinėjus ir atitinkamai sudėliojus, galima naudoti Rūtos klipui. Po to darai render as …, išsaugai mpeg4 formatu. Štai ir viskas.

WARNING: žiūrėkite ir vertinkite atlaidžiai.

Kamera ir montažas - Dzilbus || Trukmė  3:50

15 thoughts on “Rūta glūkoidams skiria dainą

  1. Šaunuolė, Rūtele! Tikra “gėlių anūkėlė”. Labai graži tavo anglų kalbos tartis, na, ir, žinoma, daina. Ačiū ir “dėdei” Dzilbui.

  2. Na tikrai ispudingai! Labai grazus klipukas ir dainuoja Rutele graziai. Gal bus dainele ir apie lektuvelius? 😉

  3. Perspektyva yra…., na ir Gintas formos dar nepraradęs, todėl tikiuosi aisčius vėl pamatyti scenoje. Po trisdešimties metų…gražu. Tarp kitko kažkas kažką šiuo klausimu žadėjo. Kur realizacija?:)

  4. Deja – jau keturiasdesimt metu nuo”Aisciu” pradzios (spaust ir klaust reiktu Viktoro Jonkaus), o pagaut ir prismaugt – Dariu Babijona (priciupkit ji, alytiskiai) uz pazadus. Bet – jei tikrai nusmaugsit – nebus kam organizuot to – ICETEAM koncerto ?..
    Jeigu rimtai ir atsakingai – galvokit , siulykit. Yra Alytuj vyru su galvom !..
    Mintis, zodis, darbas

  5. Labai laukeme tavęs prie Glūko ir paklausyti gyvai šios dainos, gal kitais metais atvaziuosi???

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s