Alytaus melomanų fotogalerija


Ne tik melomanų, bet visų, kuriems nesvetimas rock’as, bliuzas, jazzas ar šių srovių lydinys. Kai po Alytaus miesto šventės mūsų melomanas-veteranas Valius Stadulis atsiuntė keletą senų foto su vinilu, kilo mintis parengti galeriją apie tuos senuosius ir, gal būt, pirmuosius ilgai grojančių vinilinių plokštelių (LP – Long Play) rinkėjus.

Šalutinė tema – koncertai ”tais laikais”, kai, anot Igorio, pėsti nueitume į Rygą ar Piterį jei atvažiuotų Deep Purple. Šiandien to daryti nereikia – jie pas mus visi ir dažnai senosios sudėties atvažiuoja ir tai jau įprasta. Tada tai buvo tik sapnas. Galerijoje yra 1989 metų foto, kai Alytaus pasiryžėliai važiuoja į Black Sabbath koncertą. Turime septynmečio – būsimo melomano ir vaikščiojančios rock’o enciklopedijos nuotrauką. Visi panašiai pradėjome …

Kviečiame prisijungti jaunimą, kuriems muzikos kolekcionavimas ne tik hobby, bet ir gyvenimo būdas. Jei visi prisidėsime savo archyvinėmis nuotraukomis ši galera gali pasirodyti įdomi, o gal net vertinga.  Galioja ir šie laikai, nes kas yra šiandien – rytoj jau istorija. Prierašuose po foto gali būti netikslumų, ten komentuose galite tikslinti. Wikipedios rašymas irgi panašiais principais vadovaujasi. Taigi, ką atsiūsite tą turėsime, tuo ir džiaugsimės.

Daugiau apie Alytaus melomanus:

Pirmieji Alytaus melomanai. Kas jie? (vol.1)

Pirmieji Alytaus melomanai. Kas jie? (vol.2)

Pirmieji Alytaus melomanai. Kas jie? (vol.3)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s