Eurovizijos aistroms nurimus

Prieš keletą metų glukoidas Alvydas A. Jegelevičius pastebėjo, jog Euroviziją reikėtų traktuoti kaip olimpiadą ir nesureikšminti kaip rimtą muzikos fiestą. Reikia sutikti, nors matau vieną skirtumą: jeigu sporto varžybose tribūnų gausmas gali įtakoti rezultatą bent iš dalies, tai Eurovizijoje jį NULEMTI ir neretai gastarbaiterių balsais. Negi tame renginyje nieko nebuvo vertingo. Buvo, buvo, kaip nebuvo.
Pirma vieta. Dizaineriams, sukūrusiems video intarpus tarp pasirodymų, už interpretacijas valstybų-dalyvių vėliavų tema ir mimams už darbą.
Antra vieta. Dariui Užkuraičiui už taiklius pastebėjimus ir pranašiškus vertinimus.
Trečia vieta. Keletas kandidatų, jų tarpe danai, švedai, tai klasikinės Eurovizijos srovės atstovai. Iš rytiečių taboro romansų, čigoniško popso išsiskyrė Bosnija-Hercogovina. Ten buvo galima pastebėti punk ir glam‘o, visa tai gražiai sulieta su šių tautų folkloru. Be abejonės ir Jeronimas Milius. Kažkodėl mintijasi, jog Jeronimui, atliekant roko baladę, reikėjo dalyvauti su grupe plius porcija lazerio su dūmais, o tiems, kurie muziką klauso akimis, būtų buvę lengviau apsispręsti balsuojant.
Klausimėlis laisvalaikiui: kurią vietą būtų laimėjęs Jeronimas Milius, jeigu jis būtų Rusijos atstovas?

3 komentarai “Eurovizijos aistroms nurimus

Pridėti Jūsų

 1. Sveiki,
  Jeronimui reikėjo nors fortepioną ant scenos išsistumti (pagal baladę-baltą) ir kokį klepistą pasamdyti. Vienok, pagal tendenciją, viskas buvo nuspręsta dar preiš konkursą. Slavai balsavime aktyvesni ir jiems reikia šio saldainiuko.
  Dėl efektų? Efektus galima pamatyti tam skirtose laidose arba renginiuose (pirotechnika, lazerių pasirodymai), o čia turėtų dominuoti muzika ir vokalas. Šiai dienai turime ryškų orientacijos trūkumą.

  Patinka

 2. Pritardamas Vytautui įpastinu citatą iš LietRyčio ,,Lietuvoje ir kitose Rytų Europos šalyse dar nerimsta Eurovizijos dainų konkurso aistros, o Vakarų Europoje jų nė nebuvo. Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje ir Vokietijoje šis konkursas kur kas dažniau susilaukia pašaipių komentarų nei susidomėjimo…“

  Patinka

 3. Nepamirškime, jog Dima Bilan – iš Slavianskij bazar “neršto“. O ar nematėte, kaip šiemet mūsų leituviškasis “Baskovas“ ten debiutavo. Visko ir aš nemačiau, nes kai kuriais momentais, dėl sunkiai paaiškinamo nepatogumo ir sarmatos , vis kavodavausi po stalu. Tik įsiminė minėto daininko ramus savimi patenkintas veidas, kuriuo jis autoritetingai “aiškino“ ir bylojo baltarusių publikai savo profesionalumą. O dar girdėjau “pletkus“, jog sekančiam debiutui ruošiasi Zvonkė. Bet gal čia tik “pliatkai“… :):(

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: