Reportažas iš balosNuo 1961 metų rausvi ir trispalviai miesto valdininkai niekaip nesuvokia savo prievolės tarnauti miestui. Įrengti vandens pramogas, tokias kaip Druskininkuose, Alytaus klerkai, sugebantys tik leidimus dalinti maximoms statyti, nepajėgs. Filmo tema – naturaliai susiformavusi atrakcija . Nesmarkus lietus lijo visą naktį. Tie, vaikščiojantys baloje, nėra teletabiai – tai jau trečioji karta, besinaudojanti miesto valdžios ”dėmesiu”.

Trukmė 00:02:21

10 thoughts on “Reportažas iš balos

  1. Kai kas sako, kad kaskadininkai pasamdyti, o bala – muliažas, nors labai panašu, kad Jūsų miesto valdžia netikra

  2. Nudrenavus tokią balą, nukentėtų Vidzgirio skroblų draustinis, išnyktų orchidėjos ir kiti reti vabalai 🙂

  3. Vaikas būdamas, – kiek grįždamas iš Dzilbaus tėvų namų jas išbraidžiojau… oi. Nesmagu, kad – keisdamiesi pavasariai, kad metų atograižos niekaip nesuremontavo – anksčiau – pionierių, dabar – berods – skalvių – gatvės, kad su savo visais lietumis tose gatvėse liko molis su vandeniu ir vanduo su moliu. Keitėsi santvarkos, merai – net “Dzūkijos vandens” vyriausieji mechanikai, – o bala prie vyr. mech. namų – nesikeičia. Tai ir yra geras tonas – geras tonas ginčytis ir ne tik.

  4. ..sveiki…na ir ko jūs prisikabinot prie tos balos? Užvakar per ją važiavau-dugnas kietas ir be duobių, taip kad dusliarkė liko vietoje. Na nusausins balą, na ir kas tada? Gatvė taps kaip šuva be uodegos – gaila bus…juk per tiek metų visi prie jos taip priprato…Kažkaip jūs čia taip gražiai ir ramiai diskutuojate…gal pratęsiam temą apie vestuvių muziką?:)

  5. Sveiki,
    iš tikrųjų bala unikali ir gyvybinga (jai daug metų). Reikėtų papuošti krantus, įrengti fontaną, kaip Janna siūlė, užveisti faunos, tada ir Vidzgirio reti vabalai turės draugiją ir paspirtį, o mietelėnai pramogą.

  6. jeigu politikai 50m nieko nepadaro, gal reikia prasyti fontano, o ne asfaltuotos g. jie gi megsta netradicinius sprendimus:)

  7. TAI REALI PROBLEMA. AS GYVENU SIOJE GALTVEJE, IR KA JUS MANOTE…TAI NE DZIAUGSMAS, NE FONTANO REIKIA, O LESU, KURIOS ,KAIP MATOME, NESKIRIAMOS, NIEKAM TAS NEREIKALINGA. OI OI OI… O KAS DAROSI KAI STIPRIAU PALYJE, OGI TAS, KAS sANTAIKOS GATVE VAZIUOJANCIOS MASINOS SUKA MUSU GATVE, TUO METU VISI NESVARUMAI MUMS I KIEMUS ISSILIEJA, SUPLAUKIA. TAI SIAUBINGA.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s