Reportažas iš balos


Nuo 1961 metų rausvi ir trispalviai miesto valdininkai niekaip nesuvokia savo prievolės tarnauti miestui. Įrengti vandens pramogas, tokias kaip Druskininkuose, Alytaus klerkai, sugebantys tik leidimus dalinti maximoms statyti, nepajėgs. Filmo tema – naturaliai susiformavusi atrakcija . Nesmarkus lietus lijo visą naktį. Tie, vaikščiojantys baloje, nėra teletabiai – tai jau trečioji karta, besinaudojanti miesto valdžios “dėmesiu“.

Trukmė 00:02:21

10 komentarų “Reportažas iš balos

Pridėti Jūsų

 1. Vaikas būdamas, – kiek grįždamas iš Dzilbaus tėvų namų jas išbraidžiojau… oi. Nesmagu, kad – keisdamiesi pavasariai, kad metų atograižos niekaip nesuremontavo – anksčiau – pionierių, dabar – berods – skalvių – gatvės, kad su savo visais lietumis tose gatvėse liko molis su vandeniu ir vanduo su moliu. Keitėsi santvarkos, merai – net “Dzūkijos vandens“ vyriausieji mechanikai, – o bala prie vyr. mech. namų – nesikeičia. Tai ir yra geras tonas – geras tonas ginčytis ir ne tik.

  Patinka

 2. ..sveiki…na ir ko jūs prisikabinot prie tos balos? Užvakar per ją važiavau-dugnas kietas ir be duobių, taip kad dusliarkė liko vietoje. Na nusausins balą, na ir kas tada? Gatvė taps kaip šuva be uodegos – gaila bus…juk per tiek metų visi prie jos taip priprato…Kažkaip jūs čia taip gražiai ir ramiai diskutuojate…gal pratęsiam temą apie vestuvių muziką?:)

  Patinka

 3. Sveiki,
  iš tikrųjų bala unikali ir gyvybinga (jai daug metų). Reikėtų papuošti krantus, įrengti fontaną, kaip Janna siūlė, užveisti faunos, tada ir Vidzgirio reti vabalai turės draugiją ir paspirtį, o mietelėnai pramogą.

  Patinka

 4. TAI REALI PROBLEMA. AS GYVENU SIOJE GALTVEJE, IR KA JUS MANOTE…TAI NE DZIAUGSMAS, NE FONTANO REIKIA, O LESU, KURIOS ,KAIP MATOME, NESKIRIAMOS, NIEKAM TAS NEREIKALINGA. OI OI OI… O KAS DAROSI KAI STIPRIAU PALYJE, OGI TAS, KAS sANTAIKOS GATVE VAZIUOJANCIOS MASINOS SUKA MUSU GATVE, TUO METU VISI NESVARUMAI MUMS I KIEMUS ISSILIEJA, SUPLAUKIA. TAI SIAUBINGA.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: