Glukzaurai tikslina detales

Susitikimo metu buvo patikslinti pirmojo susirinkimo, vykusio 1981 metais dalyviai, prisiminta, jog mintis pradėti Glūko susitikimus kilo kažkur čia: ‘po girininku’ ar ‘po žydais’ Vidzgirio miške, didžiausiame Lietuvos skroblyne, Alytuje 1981 metais.
Prašymas: norint papildyti susirinkimų archyvą, prašome paieškoti nuotraukų tiems susirinkimų metams, apie kuriuos puslapyje neturime jokios informacijos: 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1989, 1991, 1993, 1997,1999, 2000, 2001, 2002, 2005.
Dar apžiūrėjome 50 metų miesto valdžios atsirašinėjimo popieriais sausinamą balą gatvių susikirtime.

BONUS! Trumpas filmukas, trukmė tik 5 minutės, neturėtų labai nuvarginti.


 

4 komentarai “Glukzaurai tikslina detales

Pridėti Jūsų

 1. Man rodos – apie Gluką, kaip ir apie Alytaus “Aisčius“ reikia klausti Vikciaus.
  Iš armijos grįžau 1970 ir tų metų rudenį pradėjau groti Vikciaus įkurtuose “Aisčiuose“. Jei neklystu 1971 m. Vikcius nusipirko “JAVĄ“ ir mes dviese nurūkom prie Gluko pirtelės pažvejot. Tapo aišku, kad jis jau čia buvęs, atradęs anksčiau tą vietelę, nes jam ir kibo žymiai geriau. Po to dar buvau su Vikcium ten keletą kartų . Taigi, kartoju – reikia klaust Vikciaus, bet čia, kaip visada – Vikcius gali atsakyt -“Ką aš žinau, reikia klaust Julės…“ Kaip bebūtų, neieškokim čia primarijų, kolumbų, bet (TEISYBĖS dėlei) paklauskim Julės…
  Ger. sėkmės VISIEMS – Alvydas A.J.NET. SALALYT.LT

  p.s. Mano ankst. str. apie V.Kernagio “Aisčius“ – netikslumas. Taisau – JIE įsikūrė IR egzist. 1966-68 Viln. 23 vid. m-loj.

  Patinka

 2. Glūke apsilankiusių visais laikais buvo: ir Tu su Vycka su Jawa ir Virgis su samokatu apie 1970 metus ir mano tėvas prieš II pasaulinį karą dalyvavo gegužinėse, ten dar ir nupiautos piramidės formos betono gabalas žymi tą vietą. Neabejoju, kad koks nors mūsų prosenelis 19-tame amžiuje ten skrituliais lydekas gaudė.
  Aš su Virgium tik prisiminėm pirmojo 1981 metais vykusio susitikimo detales ir vienintelį tuometinį tikslą: atšvesti abiejų gimtadienius, kurie skiriasi keliom dienom apie ką ir rašome puslapyje ‚Kas yra Glūkoidai‘, tarp kitko, mūsų atžalų gimtadieniai (metai-menuo-diena) irgi sutampa, o dauguma jūsų prisijungėte vėliau arba žymiai vėliau ir tai tapo gražia tradicija.

  Patinka

 3. Tai va, Dzilbau – jei jau tavo šviesios atminties tėvas buvo prieš antrą, o dziedukas prieš pirmą karą, tada imk ir perrašyk visą glukoidų istoriją. Istorija MĖGSTA TIKSLUMĄ… Ar ne ?

  Tačiau šiuo atveju – aš dalinuosi prisiminimais ir ne taip svarbu, kas pirmas baravyką rado… Yra glukoidų suėjimo data ir du gimtadieniai (kADA JIE) šalia. Valio. Gintui ir Virgiui…

  Beje – apie G.D.(gimtadienius) ?.. Reikia datų, reikia sveikint vienas kitą, girt (kokie mes gražūs ir – gražūs) ir džiaugtis buvimu tam pačiam laike… Tai mūsų visų proga ir ,beje, vienintelė galimybė…

  TasAJ

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: