Rūta ir The Doors


ruta_aaa.jpgKą veikia mūsų atžalos? Šalia to kas įprasta, dar groja, dainuoja, bando daryti improvizuotą show. Pristatome Rūtą Žemaitytę, mūsų melomano – veterano Algirdo Žemaičio vienuolikametę dukrelę. Kodėl šalia F.Listo Rūta groja The Doors? Gal nėra labai svarbu kaip jai tai sekasi daryti, svarbu kodėl ji tai daro. Kažkada savo penkiametę Rasą pasisodinau šalia ir paleidau bitlų ,Because‘ iš Abbeyroad, ji pasakė: jie dainuoja KITAIP. Labai tikėtina, jog Rūtai ateityje, kaip ir Rasai šiandien, nebus sudėtinga atsirinkti kuri muzika jaudins, provokuos dar ir ateities kartas ir kuri vartojama kaip BigMac (kaip pageidautumėte – su garstyčiom ar petražole…?) Dabar visas jūsų dėmesys Rūtai, filmuko trukmė – 8 minutės.

Kamera: Algirdas || Montažas: Dzilbus


ico_video Rūta glūkoidams skiria dainą. Tai dar vienas klipas, pagamintas garažinėje studijoje. Rūta atlieka grupės America hitą ”A Horse With No Name”

7 thoughts on “Rūta ir The Doors

  1. Rūta šaunuolė. Palavinti techniką ir balselį, tai galima tiesiai į didžiąją sceną. Sveikinu ir tėvelį – pagrįstai gali didžiuotis savo atžala.

  2. Jeigu taip toliau, bus miela po 5-iu metų pamatyti Rūtą kokioje nors TV laidoje. Tikiuosi …

  3. Rūtelė ŠAUNUOLĖ. Ateitis – scenoje Lietuvoje, Europoje ir už Atlanto. Linkiu kuo geriausios kloties jai ir tėveliams.

  4. Jei taip ir toliau, Ruteles laimejimas n-tajame KIZ’e neabejotinas 🙂 o jei rimciau, tai tikra saunuole, super…

  5. Man didelė garbė, kad teko mokyti Rūtelę. Ji nuo pirmos klasės buvo tikra šaunuolė! Jau nuo pirmų akimirkų mokykloje grojo per visas šventes ir spektaklius. Tai labai šiltas, originalus ir mielas žmogutis. Rūtele, aš tikiu tavo sėkme! Sėkmės tau ir tavo tėveliams.

  6. Manau, kad bent jau rūbai galėjo būti šiek tiek puošnesni…o ir kūriniai nemieli ausiai. Bet šaunu, jog mergaitė stengiasi 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s