Su šv. Kalėdom ir Naujais Metais !!!


nmetai2_450.jpg

ico_video.gif Specialus sveikinimas (reikia Flash Player) 1,1 MB swf

!! DĖMESIO !! NAUJAMETINĖ AKCIJA !!

Vasaros susitikimai jau tradicija, tačiau ir žiemą virtualiai pabendrauti visada visiems galimybė yra. Taigi šventinės savaitės metu susiradę namie savo veidrodinius Canon, skaitmeninę muilinę ar tiesiog telefoną padarykite VIENĄ savo šventinę nuotrauką. Tema: šv. Kalėdos ir Nauji metai, tai gali būti šakutė įsmeigta į garuojantį cepeliną ar vizijos paskendusios miglose. Juk kažkas švęs Utenos ar Aukštadvario pirtelėse, kieme ar Alpėse, su draugais ar vieni, linksmai ar liūdnai, tiks foto darytos ir su uždengtu objektyvu – viskas galioja, svarbu dalyvauti. Nujaučiame, jog visiems apie visus žinoti visada veža.Tuos, kurie nors kartą buvo prie Glūko, papildomai priminti nederėtų, jie labai susipratę, subrendę, pareigingi ir todėl foto atsiųs ir neraginti, tačiau siūlome prisijungti ir mūsų webo skaitytojus, rėmėjus, kurie liaupsina ir kritikuoja, pataria ir užjaučia. Prie akcijos prisijungti kviečiame Algirdą Žemaitį, Laimą & Almantą, Beatą, Laimą & Vidą, Darių („projektuoti gerai, nors WhiteSnake taip pat netrukdo“), Janną, Joną Kudirką, Juozą Muzikevičių (KORG‘o tembrų kūrėją), Romą („ geras rokas baigėsi 1974 metais“), Romą Požėrą („jie net nežino kad nežino“), Vytą Galbuogį (ar Airijoj jau prisnigo?), Zitą ir Romą.
O kas toliau? O toliau, mieli glūkoidai ir partneriai, balsuosime už labiausiai patikusią fotografiją. Balsuosime kaip Eurovizijoje… nors ne, ten jau seniai niekas nebalsuoja už geriausius, todėl balsuosime sąžiningai ir kompetentingai arba kaip Dievas duos.
Aišku, kad bus nugalėtojai, prizininkai ir jiems reikės apdovanojimų. Pagrindiniu prizu siūlome automobilį Audi A4, nors gal skubėti neverta, gal sugalvosime ką nors subtilesnio. Apdovanojimus įteiksime (tai aiškiau negu aišku) 2008 metų vasarą prie Glūko. Visa tai palydės gausūs putokšlio kamščių krituliai ir glukoidų šauksmai, kurie aidės iki pat Baltgudijos rubežiaus.
Bendraukime !!

Nuotraukų laukiame iki sausio 20 d.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s